Як вибрати потрібні книги для дітей

10-11-2019

Как выбрать нужные книги для детей
Що робити, якщо син істерить. Чому дочка робить все наперекір. З чого почати відновлення відносин після народження дитини.
Також хочемо вам порекомендувати fifth-ocean.com.ua
Інформація, яку майбутня мама випитує з інтернету частинами, тут викладена максимально повно і дохідливо. Знайдеться все, чим цікавиться жінка: розміри дитини на різних термінах, міфи про вагітність, раціон харчування, скринінги, секс і спорт під час виношування дитини. Пологами все не закінчується — більша частина книги присвячена новонародженому і станом молодої мами.
Навіщо читати: Окрім основної інформації, у книзі є дуже потрібні (особливо тим, хто чекає першої дитини) списки: що повинно бути в аптечці новонародженого, який одяг придбати на перший час, що взяти в пологовий будинок.
Одна з кращих книг про стосунки батьків і дітей. Петрановська відразу пояснює, що не розвиваючі методики, а відносини з батьками дають дітям найкращий старт у житті. І продовжує цю думку: розповідає, як формувати прихильність, як її не порушити і виростити впевненого в собі, розвиненої дитини. Книга вдало структурована: кожна глава відповідає певному віку дітей — щоб нічого не упустити. Тому до тексту можна повертатися в різні періоди життя дитини.
Навіщо читати: Після прочитання виникає розуміння, як виглядає ниточка прихильності і, головне, як перетворити цю ниточку в канат.
Посил книги зчитується вже в назві: ця робота підштовхує ще раз добре подумати про те, чим загрожує суспільству відмова від вакцинації. Оффит докладно розповідає історію антипрививочного руху: про перших вакцин від натуральної віспи і виникненні групи їх супротивників, про фільмах і книгах, які змусили людей засумніватися в необхідності вакцин. Автор розглядає судові процеси антипрививочников, теорії змови — загалом, розмотує клубок страхів будь-якого батька, підводячи до висновку про необхідність щеплень та колективного імунітету (при цьому треба віддати належне Оффиту: він говорить і про проколи вакцинації в минулому).
Навіщо читати: Книга допоможе розібратися, як зародилося антипрививочное рух і обґрунтовані доводи його представників.