Як вибрати потрібні книги для дітей

10-11-2019

Как выбрать нужные книги для детей
Твори, які ми будемо вивчати на уроках літератури, в основному невеликого обсягу, і їх краще читати протягом року. Тому ми рекомендуємо вам дуже довгий список для літнього читання, з якого можна вибирати самі різні книги (втім, книги, що вивчаються на уроках, теж включені в нього: це повісті Толстого, Гоголя, Олеші). Цей перелік носить орієнтовний, рекомендаційний характер, радимо читати, орієнтуючись на інтереси і читацькі запити дитини, і, безумовно, так, щоб регулярне читання в своє задоволення (в тому числі спільне з родиною) стало для вашої дитини одним з важливих подій літнього відпочинку та всебічного розвитку. Сетон – Томпсон Вірші для дітей С. Перовська Список художньої літератури на літо від С. Кіплінг Список художньої літератури на літо від Р. Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Казка Про Івана – царевича та Сірого Вовка. Чорна курка, або Підземні жителі. Казка про пастуха і дикого вепра. Подорож Нільса з дикими гусьми. За 10 тижнів учасники навчаться розбиратися.
Також хочемо вам порекомендувати fifth-ocean.com.ua
Фестиваль , присвячений сучасній літературі в.
Круглий стіл Кінець і початок університету: що робити.
Вільна зустріч вільних вчителів у вільний від роботи час. Це традиційна зустріч.
З 4 по 10 серпня в Пушкінських Горах відбудеться Міждисциплінарний семінар підвищення кваліфікації для вчителів російської мови і літератури, організований. Відкрито прийом документів для вступників до вчительські магістратури: Теорія літератури.
З 28 липня по 2 серпня в Ясній Поляні відбудеться Літня школа для вчителів літератури.
Робочі програми схуднуть до 3 пунктів. Будь-яке копіювання матеріалів на сайті можливо тільки з використанням посилання.
Асоціація є заснованою на членстві некомерційна організація, що об’єднує фізичних і юридичних осіб на основі спільності інтересів для реалізації цілей, зазначених у Статуті. Асоціація здійснює свою діяльність у відповідності з Конституцією Російської Федерації, Цивільним кодексом Російської Федерації, Федеральним законом і іншим чинним законодавством Російської Федерації.