Що таке тренболон

7-3-2021

Важливо! ми не закликаємо до вживання стероїдів та інших сильнодіючих препаратів. Вся інформація дана для того, щоб ті, хто все ж вирішив їх приймати, робили це з мінімальним ризиком для здоров’я.

тренболон -потужний анаболічний стероїд, який прийшов до нас з ветеринарії і використовується там для підвищення маси і збільшення апетиту великої рогатої худоби. В наслідок препарат став цікавий легкоатлетам, бодібілдерам і паурліфтерам. Став універсальним препаратом для досягнення різних завдань. Це потужний стероїд, який в рази перевершує дію тестостерону і деяких ефірів нандролону. Це властивість робить його незамінним в період набору маси і в період сушіння.

Тренболон-застосовується ін’єкційно. У нас його можна зустріти в декількох формах: параболан (тренболона циклогексилметілкарбонат), тренболона ацетат і тренболона енантат, всі вони розрізняються за часом дії, тобто терміном напівжиття. Залежно від цілей, атлети вибирають один з ефірів.

Розглянемо тренболона ацетат, як один з найпоширеніших препаратів для збільшення м’язової маси і підготовки до змагань.

Тренболон-найсильніший стероїд з андрогенною активністю. Він не ароматизується (не перетворюється в естроген), не має естрогенних побічних ефектів.

Тренболон є похідним нандролону, але сильно відрізняється від попереднього. Нандролон під дією ферменту 5-a-редуктаза трансформується в найбільш слабкий дигідронандролон і відчутної дії не робить. Тренболон ж дії 5-a-редуктази не схильний. І завдяки цьому властивості андрогену проявляє на відмінно.

Вживання тренболона ацетату можливо тільки чоловіками. Прийом жінками, навіть в маленьких дозах, не рекомендується.

Діапазон безпечних дозувань становить 50мг кожен день або 100мг через день. Так як дія ацетатного ефіру коротше, ніж у пропіонатного. Саме тренболон ацетат годиться для коротких курсів тривалістю 4-5 тижнів. Починайте з малих дозувань, щоб перевірити вашу індивідуальну переносимість препарату.

Тренболон ацетат добре себе проявляє і в соло курсах, проте кращих результатів дає в поєднанні з такими препаратами, як:

Тестостерон пом’якшує дію тренболона ацетату і одночасно підсилює його властивості. Однак підвищує можливість прояву побічних дій тренболона.

Тренболон ацетат не рекомендується поєднувати спільно з кленбутеролом і ефедрином.

Незважаючи на позитивний вплив тренболона на приріст сили і м’язової маси, він володіє значно вираженими побічними ефектами. Деякі атлети відчувають настільки сильний прояв “побочек”, що змушені припинити прийом препарату. Однак не всі атлети відчувають незручності при застосуванні цього потужного стероїду.

Так як препарат не ароматизується, то такі явища, як гінекомастія, виключені. Однак при застосуванні ефірів тестостерону гінекомастія можлива.

Для зниження ризику побічних ефектів застосовується кломід. Тамоксифен не рекомендується, він підсилює побічні дії тренболона. Обов’язково використання тестостеронових бустерів після коротких курсів (трибулус, екдистерон і т.д.).

Для відновлення секреції тестостерону на тривалих курсах препарату (більше 6 тижнів), застосовуйте гонадотропін, раз на тиждень по 500-1000ме. Гонадотропін можна припинити приймати через 14 днів з останньої ін’єкції тренболона.

У атлетів, що вживають тренболон, іноді спостерігається “треновий кашель”. Я б не відніс це до побічних ефектів, а, навпаки, назвав це ознакою, який нам доводить, що препарат дійсно робочий. Багато атлетів кажуть, що це проявляється під час проведення ін’єкцій. Смак металу в роті, сорому в грудях, кашель. Безліч теорій висували на цей рахунок. Спостереження показували, що такий же кашель виникає і при прийомі інших стероїдів. Єдине пояснення цього ефекту – це потрапляння будь-якої речовини в кровотік, і звідси проявляється така реакція. Однак дуже мало за часом займає ін’єкція, щоб запустити такий механізм. Тренболон важко очистити на 100%, тому розчин має темний колір. В процесі ін’єкції окислені частинки можуть потрапляти в кровотік. Єдина порада, яку можна дати: вводите розчин повільно, не рухаючи голку в сторону. Особисто я не вважаю це явище значущою проблемою.

Тренболона ацетат дуже цікавий препарат з найсильнішими анаболічними властивостями. Вибирають цей препарат атлети, які вже мають досвід вживання ас (анаболічних стероїдів). Для людей, які тільки роблять перші кроки в складанні своїх курсів, не варто дивитися поки в бік тренболона. Так як препарат здатний вивести вас за рамки можливостей звичайного тестостерону (енантат, пропіонат та ін.), а укупі з ним дати вражаючі результати в силі і масі. Якщо ви не спробували більш слабкі препарати, такі як тестостерон.