Російські бізнес книги

11-15-2020

 

Люди, які намагаються підвищити рівень свого розвитку і знань – читають книги. І це правильне рішення. Але найчастіше більшу кількість книг про бізнес, фінансах і досягненні успіху, написані зарубіжними авторами, і не завжди підходять і адаптовані під російські реалії. Також хочемо вам порекомендувати купити книги в електронному форматі в інтернет магазині PocketBook.

У відповідь на це, ми склали список про кращі російські бізнес книги, саме від російських авторів. Це буде відмінним приводом поповнити свій reading list для літнього чтива.

1. Як знайти гроші для вашого бізнесу (Олег Іванов)

 

Тут підприємці отримають поради, як залучити інвестиції в свій бізнес. Автор розбирає 7 кроків для залучення інвестицій, починаючи від пошуку інвестора. Його методологія вже допомогла сотням проектів розвинути бізнес і отримати інвесторські гроші.

 

2. І ботаніки роблять бізнес 1 + 2 (Федір Овчинников)

Книга про те, як автор впав, перш ніж зміг високо піднятися. Створена ним компанія «Додо Піца» працює в Росії, США, Великобританії та Китаї.

Книга для всіх хто розмірковує про те, чи можна втілити мрії в сучасній Росії.

 

3. Ген директора (Володимир Моженков)

Автор книги – кращий менеджер Audi в Європі за визнанням концерту Audi AG. Спостереження за тим, як він вирішував менеджерські завдання, допоможе стати хорошим керівником.

Підходить для менеджерів і підприємців. Читайте і починайте діяти.

 

4. 45 татуювань менеджера (Максим Батиров)

Російські бізнес книги точно не обійдуться без цієї. Назва глав в цьому творі – татуювання, що залишилися в пам’яті і серці менеджера. Це правила про те, як ставитися до колег, як діяти в різних ситуаціях.

Тут ви знайдете безліч приклад вдалого і невдалого досвіду, підйомів і падінь

5. Бізнес як гра (Сергій Абдульманов, Дмитро Кибкало і Дмитро Борисов)

 

Розповідь керівників компанії «Мосігра» про життя, пройдений шлях і набутих шишках. Одна сторінка – один жорсткий життєвий принцип побудови успішного бізнесу в Росії.

Поради розділений на частини: старт бізнесу, управління, маркетинг, роздрібний магазин.

 

6. Більше ніж бізнес (Олег Бармін)

Неймовірна історія про те, як побудувати компанію, збанкрутувати, потрапити до в’язниці. Але вибратися з неї і створити два нових успішних бізнесу.

За допомогою цієї книги ви зрозумієте, що завжди можна знайти вихід з ситуації, що склалася.

Інформація надана з сайту Pocketbook, тут ви зможете придбати книги дешево.