У пошуках себе
Історія людини, що обійшов землю пішки

201 грн.

Ця книга про те, як звичайний західний чоловік зламав власні стереотипи мислення: замість того щоб боротися з обставинами, ступив їм назустріч і повністю змінив своє життя. Найяскравіші враження пішохода-мандрівника зібрані в цій книзі.

Усвідомленість
Як знайти гармонію в нашому божевільному світі

236 грн.

Про усвідомленої медитації, на якій заснована реально працююча терапія, розроблена автором і його колегами з Оксфордського університету. Ця методика, рекомендована британським міністерством охорони здоров’я, не тільки сприяє лікуванню і запобіганню депресій, але і допомагає впоратися з викликами сучасного ритму життя.

Усвідомлена медитація
Практичне посібник по зняттю болю і зниження стресу

236 грн.

Ця книга містить прості практики, які ви можете застосовувати в повсякденному житті, щоб боротися з болем і стресом. Клінічні дослідження показують, що усвідомлена медитація принаймні настільки ж ефективна, як і популярні знеболюючі. Більш того, недавнє дослідження в науковому журналі Journal of Neuroscience показало, що вона ефективніше за морфін.

Ваше призначення
Практичне керівництво для тих, хто хоче реалізувати свій потенціал

236 грн.

Щоб реалізувати свій потенціал, потрібно знайти свою пристрасть, захоплення, свій власний шлях. Так, як це робили Стів Джобс, Білл Гейтс та багато інших видатних людей, відмовлялися від второваною доріжки університету, щоб займатися справою свого життя. Ця книга допоможе зрозуміти, ким ви є, якими володієте навичками і чого хочете досягти. Ви зможете перетворити свою пристрасть в продуктивну і успішну кар’єру і займатися тим, що вам подобається.

Уроки імпровізації
Як перестати планувати і почати жити

236 грн.

А чи знаєте ви, що акторів і музикантів спеціально навчають імпровізувати? Це робить їх гру цікавіше і багатше. Але головне — звичка до імпровізації сильно впливає на їх спосіб життя. Завдяки їй вони не бояться пробувати нове, їх не лякають несподівані перешкоди, вони живуть тут і зараз, в той час як багато інших тільки нескінченно готуються і планують те, що вони будуть робити в майбутньому.

Творча особистість
Як використовувати сильні сторони свого характеру для розвитку креативності

285 грн.

Вважаєте ви себе креативним чи ні, ви — творча особистість. У сьогоднішньому світі креативність — це ключ до пошуку вашої пристрасті, будь то кулінарія, технології, література. Ця книга допоможе вам дізнатися ваш тип темпераменту, щоб створити творчу атмосферу на роботі і вдома. А також з’ясувати свій особистий тип креативності з допомогою простого опитувальника і детального опису 16 видів особистості.

Захотіла і змогла
31 дивовижна історія про жінок, які довели, що ніколи не пізно виконати свою саму неймовірну мрію

301 грн.

Вступити в акторську школу в 69 років і в 79 підкорити Голлівуд. Позбавитися від зайвої ваги і привести себе в ідеальну фізичну форму 58. Стати фінансовим брокером в 75 і заробити мільйон. Почати успішну спортивну кар’єру в 60. Стати моделлю в 82… У цій книзі зібрані дивовижні історії жінок, які на власному прикладі довели, що реалізувати свої мрії можливо в будь-якому віці.

Здоровіше будеш

301 грн.

У 56 років почати займатися спортом і придбати фігуру атлета. У 66 пробігати по 40 кілометрів щодня. У 72 перетнути Росію на велосипеді. Відсвяткувати 80-річчя, зробивши поспіль 80 стрибків з парашутом. Все це не вигадані, а цілком реальні історії.

Інша справа
20 Головних правил як успішно працювати і заробляти незалежно від віку

300 грн.

Гарний подарунковий альбом, який доводить, що після п’ятдесяти життя тільки починається! У 66 реалізувати мрію дитинства і стати пожежником, склавши для цього всі необхідні іспити і нормативи. У 60 перекваліфікуватися з поліцейського в фотомодель. У 79 з успіхом написати і видати першу в житті книжку. У 93 почати в Голлівуді суперуспішну кар’єру молодої актриси.

Брати чи віддавати?
Новий погляд на психологію відносин

237 грн.

Це надзвичайно прониклива і захоплююча книга про те, що ж таке успіх в сучасному світі.Вважається, що успіху досягають працьовиті, енергійні і талановиті. Але так буває далеко не завжди. Часто не враховується ще один фактор — те, як ми взаємодіємо з іншими людьми. Чи ми очікуємо винагороди за надану допомогу або просто допомагаємо, не турбуючись, що отримаємо натомість?

Бізнес з душею
Як почати річ, що підходить саме вам

237 грн.

Є чимало книг про те, як відкрити бізнес. Ця книга розповість вам, як почати саме ваш бізнес — відповідний вашим мріям, надіям, цілям і того досвіду, який ви придбали протягом своєї кар’єри. На відміну від багатьох книг з розряду «Просто зроби все по-своєму», в цій книзі є конкретні приклади і техніки для розвитку навичок, необхідних для успішного старту.

Як бути цікавим
10 простих кроків

261 грн.

Книга-мотиватор з простими і дуже точними малюнками про те, як жити повним і цікавим життям. Про те, як використовувати кожен шанс, як бути по-дитячому безпосереднім, але не легковажним. Про нові ідеї, креативності, ризик. І про те, що потрібно йти по непроторенному шляху. Тому що цікаво саме те, чого не знаєш.

Дозволь собі мріяти
Як виховати сміливість в собі і своїх дітях

237 грн.

У кожного з нас є мрії — мрії, які захоплюють і поглинають, надихаючи на великі справи. Однак кругообіг повсякденному житті віддаляє їх від нас, а отже, зменшує їх силу. У своїй книзі Уїтні Джонсон на прикладі історій з реального життя десятків жінок у віці від двадцяти до сімдесяти років показує, як можна знову навчитися мріяти і зробити своє життя яскравим і цікавим.

Бізнес в позі лотоса
Як поєднати роботу і духовний пошук

237 грн.

В нашому динамічному (іноді навіть занадто) світі успіх і задоволення від роботи вимірюються зростанням грошових показників. Різван Вирк знайшов інший шлях — Шлях Воїна Успіху, для якого процес не менш важливий, ніж результат. На цьому Шляху вас чекають навички, здавалося б далекі від підприємництва,- медитація, увагу до енергії, інтуїції і підказок, які ми, самі того не знаючи, отримуємо. Але виявляється, що все це необхідно для запуску стартапу, отримання інвестицій або вибору ділових партнерів!