Піраміда ефективності
Від розрізнених технік до цілісної системи

Згідно з пірамідою потреб Маслоу, нас не цікавить самореалізація та суспільне визнання, поки ми голодні або не перебуваємо в безпеці: спочатку потрібно задовольнити потреби нижчого рівня, щоб переходити до верхнього. За тим же принципом побудована піраміда продуктивності, система, яку пропонує автор — сертифікований тренер по продуктивності.Перш ніж зайнятися тайм-менеджментом, необхідно навести порядок у себе вдома і в офісі, в своєму комп’ютері, і тільки після всього цього можна займатися цілепокладанням і реалізовувати свій потенціал.

Розвиток мозку
Як читати швидше запам’ятовувати більше і добиватися цілей

Ми всі хочемо бути успішними, ставити рекорди і впливати на світ, але далеко не всі з нас реалізують свій потенціал повністю. Прагнучи рости і розвиватися як особистість, ми шукаємо відповіді поза себе — секретні формули, диво-засоби, які обіцяють дати нам миттєвий результат. Але частіше за все відповідь у нас самих — ми не вміємо ефективно використовувати можливості свого мозку.

Сила волі
Як розвинути і зміцнити

Від сили волі залежать фізичне здоров’я, фінансове становище, відносини з оточуючими і професійний успіх — це відомий факт. Але чому ж нам так часто не вистачає цієї самої сили волі: ось ми володіємо собою, а в наступний момент нас переповнюють почуття, і ми втрачаємо контроль?

Вийди з зони комфорту
Зміни своє життя

Книга № 1 по саморозвитку. Вона переведена на 40 мов. Куплено понад 1 200 000 примірників. З цієї книги розпочався світовий успіх Брайана Трейсі — одного з провідних фахівців в світі по особовому розвитку. У книзі представлений результат більш ніж тридцятирічного вивчення питань розподілу часу. Вона розповідає про те, як добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.Раніше книга виходила у видавництві «Попурі» під назвою «Залиште гидливість, з’їжте жабу!»

Коротше
Менше слів – більше сенсу

Єдина можливість досягти успіху в бізнесі сьогодні — це робити свої комунікації та повідомлення короткими, чіткими і ємними. Зайняті керівники і менеджери намагаються використовувати свій дуже обмежений час все більш ефективно з кожним роком — середній професіонал отримує 300 електронних листів у тиждень і перевіряє свій смартфон 36 разів на годину. Це стосується всіх сфер життя, і середній час концентрації уваги у нас з кожним роком знижується.

Проактивне мислення
Як прості питання можуть круто змінити вашу роботу і життя

Ця книга — путівник по найважливішого аспекту сучасного бізнесу і суспільства в цілому —особистої відповідальності (проактивности), недолік якої часто виливається в лавину взаємних звинувачень, невдоволення і прокрастинації. Вирішення цієї проблеми вимагає нового підходу. Ми більше не можемо питати «Хто винен?», «Чому вони не можуть нормально зробити свою роботу?» або «Навіщо нам чергова реорганізація?». Це некоректні запитання. Вони не тільки не вирішують проблему, але до того ж стимулюють негативне мислення і пригнічують командний дух.

Горщик, не вари!
Як приборкати нескінченний потік листів і завдань

Вам знайома ситуація, коли у вашу електронну поштову скриньку щохвилини падають листи, список завдань загрозливо росте як на дріжджах, ваш робочий стіл захаращений файлами та ярликами, телефон постійно дзвонить, а в планшеті постійно миготять повідомлення про нові повідомлення, фотографіях, музичних або відеофайлах, вимагаючи вашої уваги? Біти нескінченним потоком сиплються на вас з усіх боків. Як у старій казці: горщик всі варить кашу і варить, і здається, ніщо не може зупинити його.

Ефект плато
Як подолати застій і рухатися далі

Ефект плато — ця моторошна формула «після кожного успіху приходить застій», розуміння того, що ваші зусилля більше не приносять результату, — потужний закон природи, який стосується кожного з нас. Прочитавши цю книгу, ви зрозумієте, як дізнатися плато і подолати стагнацію в будь-якій сфері свого життя — від дієти і фізичних вправ до ситуації на роботі чи в особистому житті. Все, що ви хотіли б робити краще — грати на гітарі, тримати себе у формі, спілкуватися з дітьми, управляти бізнесом, — ви зможете освоїти швидше, зрозумівши природу ефекту плато.

Системність у всьому
Універсальна технологія підвищення ефективності

Ми часто сприймаємо світ невірно, як хаотичне нагромадження випадкових елементів і взаємодій, але насправді все складається з впорядкованих систем, кожну з яких можна поліпшити. Завдяки цій книзі ви зможете знайти системне мислення, а потім застосувати його у своєму бізнесі.

Геть продуктивність!
9 кроків до того, щоб працювати менше і встигати більше

Мрієте розібратися з переповненим поштовою скринькою? Сфокусуватися нарешті на своїх цілях, а не витрачати час на непотрібні дрібниці? Стати більш організованими і продуктивніше? Читайте книгу Стивера Роббінса, чий популярний подкаст про продуктивності вже допоміг мільйонам людей! 9 простих правил, описаних у книзі, допоможуть вам подолати прокрастинацию, використовувати всі можливості сучасних технологій для економії часу, фокусуватися на пріоритетних завданнях і організовано їх виконувати, не відволікаючись на непотрібні заняття.

Нешаблонное мислення
Перевірена методика досягнення амбітних цілей

Про те, як застосувати техніки нестандартного мислення у бізнесі. Автор на основі свого досвіду адаптував різні техніки креативного мислення і розробив з них комплексну програму.

Микрорешения
Перевірений шлях до досягнення великих цілей

Чи стосується справа схуднення, особистих фінансів або організованості, ми всі часто проголошуємо цілі і рідко намагаємося їх реалізувати. Чому це відбувається? Ніякої наполегливості та сили волі не вистачить, щоб відразу почати боротися з усіма вкоріненими звичками. Набагато ефективніше фокусуватися на невеликих конкретних аспектах своєї поведінки, які заважають вашій продуктивності, і боротися з ними.

Менше справ, більше життя
Як зробити життя простіше і звільнити час для себе

«Менше означає більше» — або, точніше кажучи, чим менше вам доводиться робити, тим більше у вас залишається часу на те, щоб жити: на ваші хобі, на рідних і друзів. Авторська мінімалістська філософія зробить ваше життя простіше. Як у бізнесі, так і в повсякденному житті нам інколи здається, що найкращий спосіб досягти успіху — вкладати більше ресурсів, проводити більше годин в офісі.

Піднімаючи планку
Як працювати ефективніше, мислити масштабніше і встигати більше

Уявіть, що ваша особиста ефективність зростає кожен день. У цій книзі експерт по продуктивності Джейсон Вумек розповідає, чому збільшення кількості робочих годин — невірний шлях до вершин ефективності. Замість цього, вам слід прояснити свої звички, прийняти нові установки і бути проактивними.