Візуальні нотатки
Ілюстроване керівництво по скетчноутингу

Це чудове, повністю ілюстроване керівництво по створенню візуальних нотаток (або скетчів). Ви дізнаєтеся, навіщо вони потрібні, як їх створювати і як вони допомагають запам’ятати і засвоїти значущу інформацію.

Практика візуального мислення
Оригінальний метод вирішення складних проблем

Книга-компаньйон до бестселера «Візуальне мислення». Перша книга Дена Роэма «Візуальне мислення» нам показала, яку роль прості малюнки можуть грати у справі генерації ідей і комунікаціях в цілому. Вона представила нову цікаву методику рішення абсолютно різних проблем — від стратегічних питань топ-менеджменту до самих прозаїчних офісних проблем.

Бла-бла-бла
Що робити, коли слова вже не працюють

Неправильно використовуючи мову і мовлення, ми забалтываем власні ідеї. А ще ми слухаємо тих, хто випадково або навмисно забалтывает свої ідеї, а заодно і нас. Балачки вбиває нашу здатність думати, вчитися, працювати і керувати. Ця книга про те, як уникнути такого вбивства. Ден Ром розповідає про те, як правильно підбирати слова, точно і коротко формулювати думки, як і в які моменти супроводжувати мова простими зображеннями, як легко і чітко доносити ваші ідеї.

Мистецтво візуалізації в бізнесі
Як представити складну інформацію простими образами

Як, готуючись до наради, зустрічі або виступу, лаконічно і дохідливо описати свої ідеї? Як запхати 10 таблиць, 20 діаграм і ще 2 звіту до 15 слайдів презентації? Відповідь: потрібно обробити ці дані і надати їм іншу візуальну форму.

Від слайдів до історій
Покрокова методика створення переконливих презентацій

Кожну хвилину в світі проводяться мільйони презентацій. І ви не гірше за нас знаєте, що більшість з них жахливі — вони настільки нудні, що деякі слухачі в буквальному сенсі засинають. Проблема в тому, що в більшості презентацій бал правлять слайди — з текстами, графіками, списками. Але людям не потрібні тексти і списки. Людям потрібні історії.

Slide:ology (slideology)
Мистецтво створення видатних презентацій

Візуальний мислитель – погодьтеся, звучить приголомшливо. Саме розвитку навичок візуального мислення – незамінного при створенні будь-якого роду відео-презентаційних матеріалів – присвячена блискуча книга Ненсі Дуарте. В ній яскраво і наочно подаються чітко сформульовані і, що найважливіше, багаторазово перевірені в бізнес-процесах принципи побудови «розумних» презентацій, з використанням як простих стікерів, так і самих сучасних комп’ютерних програм.

Майстерність презентації
Як створювати презентації, які можуть змінити світ

«Майстерність презентації» — про те, як злити в єдине ціле всі складові презентації: структуру, драматургію, дизайн і техніку виступу. Вона про те, як добиватися від своїх презентацій більшого: більше емоцій, більше пригод, більше випробувань і більше результатів.