Відповіді на вправи з книги «Рисовий штурм» Майкла Микалко.

Вправа № 1

Намагаючись вирішити цю задачу, багато мають на увазі наступне:

 • Лінії не повинні виходити за межі квадрата.
 • Лінії повинні проходити через центр точок.
 • Насправді жодне з цих обмежень не згадувалося в умовах завдання. Відкиньте їх, і ви легко знайдете рішення

  Вправа № 2

  Ось приклади таких альтернативних варіантів: можна розділити навпіл цифри 1 і 3 (1/3) або літери в слові «тринадцять» і отримати п’ять (букв). Якщо перевести число 13 в римські цифри і поділити навпіл, то вийде 11 і 2 (XI/II). Якщо ділити навпіл горизонтальною лінією, можна отримати вісім (VIII).

  Вправа № 3

  Якщо у вас нічого не виходить, погляньте на малюнок, тут вам і біжить кролик, і качка, опустившая крильця (лапки зліва, а голова праворуч).

  І ще кілька вправ на уважність

  1. Погляньте на малюнок і скажіть, яка з фігур найширша?

  Насправді всі вони однакові. Але чим більше частин у квадраті, тим ширше він здається. Таким же чином при поділі проблеми на частини суть її анітрохи не змінюється, але може змінитися ваше розуміння проблеми, що, в свою чергу, призведе до виникнення нових ідей.

  2. Скільки букв «п» у наведеному нижче тексті?

  Потреба в постійній професійній підготовці помічників фермерів для роботи на першокласних фермах з виробництва продуктивної худоби займає помисли власників першокласних ферм. Оскільки предки фермерів підготовляли помічників фермерів для першокласних ферм в процесі виробництва продуктивної худоби, власники першокласних ферм вважають, що вони зобов’язані постійно продовжувати традицію своїх предків по підготовці помічників фермерів для роботи на першокласних фермах з виробництва продуктивної худоби, оскільки вони вважають, що професійна підготовка помічників є повноцінним фундаментом підтримки продуктивного господарства на фермерському подвір’я.

  Загальна кількість букв «п»: __

  Якщо ви нарахували 39, були уважні. Як правило, ми далеко не повністю використовуємо свою здатність бачити. Ми йдемо по життю, переглядаючи величезну кількість інформації, предметів, сцен. Ми дивимося, але не бачимо.

  Купити книгу «Рисовий штурм і ще 21 спосіб мислити нестандартно»