Злом маркетингу
Наука про те, чому ми купуємо

300 грн.

У цій книзі споживче поведінка аналізується за допомогою сучасної науки про прийняття рішень. Автор розповідає про причини здійснення покупок на прикладі брендів та послуг, розповідає, що відбувається у свідомості покупця, коли він приймає рішення, і як ви можете використовувати сучасні наукові дослідження у своїй маркетингу.

Територія помилок
Які помилки роблять розумні люди

236 грн.

Про мистецтво розумних дій та ясному мисленні. Про те, як не робити помилок, які робить більшість людей, переходячи від думок до дій. У книзі описані 52 ментальні пастки, знання яких допоможе вам чинити розважливо в будь-яких ситуаціях.

Покупець на гачку
Керівництво по створенню продуктів, що формують звички

236 грн.

Чому деякі продукти привертають нашу увагу, а деякі — ні? Деякі продукти формують у нас звички? Чи є у цих продуктів якісь схожі риси і патерни ? Ця книга описує процес, що складається з чотирьох етапів, який дозволяє формувати звички покупців. Продукти, що формують звички, дозволяють регулярно повертати споживачів без агресивного маркетингу і дорогої реклами.

Як люди думають

236 грн.

Дивлячись на ложку на обкладинці, спочатку можна подумати, що це гастрономічне видання. А власне, так і є. Тому що під обкладинкою — їжа для роздумів.Люди мало думають про «буденному». Буденне робиться автоматично, навколишнє сприймається краєм свідомості, а розумова діяльність у кращому випадку відноситься до роботи. У підсумку творче початок у людині може згаснути, якщо не підживлюється ззовні.

Новий цифровий світ
Як технології змінюють життя людей, моделі бізнесу і поняття держав

241 грн.

«Майбутнє вже настало, воно просто нерівномірно розподілене», — писав фантаст Вільям Гібсон.
Цю істину можуть підтвердити автори книги «Новий цифровий світ», докладно описали чарівну масштабну картину тектонічних зрушень у технологіях і суспільній свідомості у всіх сферах життя. У книзі немає нічого фантастичного.
Партизанський маркетинг в туризмі

201 грн.

Ця книга присвячена особливостям туристичного бізнесу. У ній розповідається про те, як зробити турагентство прибутковим і при цьому нести мінімальні витрати на його просування. Автор – практик – щедро ділиться з колегами корисними рекомендаціями, і відповідає на актуальні питання: з чого почати свою справу, як планувати ефективну роботу, правильно вибрати і оформити офіс, зібрати навколо себе однодумців, спілкуватися з клієнтами і, нарешті, отримувати хороший дохід.

Думай як дизайнер
Дизайн-мислення менеджерів

500 грн.

Автори розповідають читачам про один з найбільш актуальних трендів бізнесу — «дизайн-мислення», тобто здатність уособлювати абстрактні ідеї на практиці. Вони пояснюють, які потрібні техніки, психологічні установки і які терміни використовуються в дизайн-мислення, і показують зв’язок між дизайном і зростанням бізнесу.