… таке ми теж вміємо 🙂

Ми доставляємо під замовлення книги (будь-які, не тільки по бізнесу) від видавництв в Москві, обрані замовником в якості подарунків/сувенірів на різні заходи.

Головне, що ми вміємо доставляти книги з Москви дуже швидко! Зазвичай замовник отримує книги через 3-4 робочих дні після передоплати.

Книги передаються поїздом Москва-Київ. Виконуючи такі замовлення, зазвичай нам доводиться зустрічати світанок на київському вокзалі, а потім, отримавши книги у провідника, з величезними «човниковими» сумками швидко поринати у підземний перехід, щоб не потрапити на очі транспортної міліції. Виплачується гонорар провіднику, а також мзда двом митницям: російської та української. Тому обходиться така «спецдоставка» не дешево.

Найсвіжіший замовлення, який ми виконали: 52 шт збірки творів Н. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки. Миргород. Петербурзькі повісті».

PR-агентство влаштувало прес-тур для журналістів р. в Миргород на завод, який випускає «Миргородську» мінеральну воду. І кожен журналіст отримав на пам’ять книгу.

Координати співробітника PR-агентства можемо надати, щоб ви запросили відгук про нашу роботу.