Ви так довго не вірили, що він прийде. Хвилювалися, готувалися, відраховували до приходу спочатку тижні, потім дні, а потім — годинник. І нарешті, останні п’ятнадцять хвилин останнього робочого дня позаду. Попереду – відпустка! Збираючи валізу, перевіряючи аптечку, квитки, паспорти, не забудьте взяти з собою кілька книжок: вони допоможуть скрасити час очікування в дорозі, з ними можна відмінно провести теплий вечір або ніжачись у променях сонця.

Всі книги з нашого списку неймовірно захоплюючі, незважаючи на те, що це нон-фікшн. Повернетеся не тільки засмаглі і відпочили, але натхненні і готові змінювати життя!

«100 способів змінити життя. Частина перша»

Автор: Лариса Парфентьєва

Книга – натхнення, яка народилася з щотижневої рубрики на сайті «Міфу». Ледве з’явившись, рубрика «100 способів» викликала багато позитивних відгуків у читачів. Автор, Лариса Парфентьєва, зуміла кардинально змінити власне життя та допомагає змінити її іншим людям. Найнеймовірніші, надихаючі історії успіху Лариса зібрала в збірник. Книга читається на одному диханні. Попереджаємо: перегорнувши останню сторінку, у вас може виникне непереборне бажання щось змінити у своєму житті. Не втрачайте цього відчуття, використовувати його по максимуму!

«Тиша. Спокій у світі, повному шуму»

Автор: Тит Нат Хан

Після напружених трудових днів просто необхідно розслабитися, зняти з себе вантаж проблем, втому і стрес. Біда сучасної людини в тому, що він розучився розслаблятися. В нашій голові сидить знавіснілий діджей «внутрішній голос», який крутить хіти тривог, страхів, невпевненості. Наш розум переповнений шумом. Книга чудового буддистського ченця Тит Нат Хана допоможе нам розслабитися, почути в повсякденному гулі тишу і спокій. Завдяки дихальним і медитативним технікам, ви зможете відчути гармонію, насолодитися внутрішнім спокоєм. Так ваша відпустка стане першим кроком до розуміння усвідомленості життя.

«Між треба і хочу. Знайди свій шлях і слідуй йому»

Автор: Ель Місяць

Все геніальне починається часто дуже просто. Колись художниця Ель Місяць написала яскравий і надихаючий текст про те, як знайти своє покликання, у твіттер. Більше 5 мільйонів читачів расшерили цей пост. З поста народилася яскрава, незвичайна книга – такий своєрідний покажчик на життєвому перехресті між «Треба» і «Хочу». Книга допоможе всім, хто хоче щось змінити в житті, вибрати інший напрям, зробити перші найважливіші кроки на шляху. Ваші кілька вільних тижнів – відмінний час, щоб поміркувати, ніж вам дійсно хочеться займатися в житті.

«Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх»

Автор: Хел Элрод

Відпустка — взагалі чудовий час, щоб почати щось нове, відмовитися від шкідливих звичок і придбати корисні. Можете спробувати змінити свої ранкові ритуали (вірніше сказати, доповнити вже існуючі) кількома новими і поспостерігати, чи зміниться ваше життя і як. Книга Хела Элрода як раз про це. Всього 6 хвилин можуть істотно змінити ваше життя. Хел знає, про що пише: кілька разів йому доводилося падати зі страшною силою, але він знаходив в собі ресурси, щоб вставати і рухатися далі. Метод Хела «чудовий ранок» не відкриє нічого нового: ранній підйом, чищення зубів, зарядка, легка медитація, кілька хвилин в тиші. Зручно те, що ранкова система дуже проста, привітна і практична. Не потрібно докладати практично жодних зусиль, просто слідувати інструкції книги. Спробуйте, раптом вам сподобається!

«Я пам’ятаю всіх, хто мені коли-то не передзвонив…»

Автор: Олег Бармін

Наступна книга – той самий гостросюжетний, дух захоплюючий детектив, тільки «по-справжньому». Неймовірна історія Олега Барміна, який почав робити бізнес в 15 років: робота на смітнику. М’яч імпортний пацану хотілося. Потім – на автомийці. У 21 рік Олег став робити великий бізнес з машинами. Менше, ніж через 10 років у нього в штаті працювало 400 осіб , оборот був 100 мільйонів доларів. Казка про мільйонера з нетрів? Майже. Компанія Барміна збанкрутувала, а сам власник сів у в’язницю. Але і це не кінець: важливо, як він вибрався з в’язниці, і знайшов у собі сили заново піднятися. Божевільна історія злетів і падінь: мільйонер, зек, блогер, директор з маркетингу. Ми ж обіцяли вам неймовірний детектив?!

«Всесвіт Alibaba.com. Як китайська інтернет-компанія завоювала світ»

Автор: Портер Ерісман

Цікавий розповідь про компанії-легендою. Маленький бізнес, який зародився в тісній квартирі викладача англійської мови, менше ніж за десять років виріс у велетня, який змістив акценти світового бізнесу з Заходу на Схід. Показники продажів компанії Alibaba перевищують показники eBay і Amazon разом узятих. Крім того, інтернет в Китаї масово з’явився знову-таки завдяки Alibaba.Захоплююча історія про те, як прості люди створюють неймовірні проекти, здатні змінити світовий порядок.

«Краще пізно, ніж ніколи. Як почати нове життя у будь-якому віці»

Автор: Барбара Шер

Унікальна книга, яка допомагає людям знайти себе заново в одному з найскладніших періодів життя – середньому віці. Діти великі, на роботі все більш-менш стабільно, але на душі морок і відчуття незадоволеності. Як ніби ми жили не своїм життям, а тієї, яку нам нав’язало суспільство. «Пора почати жити своїми мріями і бажаннями!»,- каже мудра Барбара і дає не тільки мотивацію, але й покроковий план дій, техніки самопізнання, вправи і стратегії.