Чому я вирішив читати книгу «Ментальні пастки на роботі?»

Автор вразив мене своїм бестселером «Я чую вас наскрізь» настільки, що його наступну книгу я захотів прочитати, навіть не заглядаючи в зміст. Потім, подумав, що даремно.
Адже книга виявилася енциклопедією всіляких «обмежувачів кар’єрного росту», або ментальних пасток. «Брак самодисципліни», «паніка», «невміння звільняти» – там є все. Кожному обмежувача відведена глава, таких глав у книзі 40! І це на 200 з гаком сторінок. Тобто голова, по 5 сторінок у середньому, побудована за таким принципом:

1. Навідні питання і опис ситуацій, де читач міг потрапляти на такий обмежувач (проблематизиция).
2. Історія про те, як такий обмежувач зіпсував комусь життя (часто з поясненням, що причина такої поведінки родом з дитинства).
3. Необхідні кроки щодо усунення цього обмежувача.

Що в підсумку маємо:
Гідності. У книзі описані якщо не всі, то переважна більшість обмежувачів кар’єрного зростання. Описані з прикладами і можливими наслідками. В кінці кожного розділу дано необхідні кроки, щоб такий обмежувач усунути. Кроки чіткі і прості.

Недоліки: Про кожному конкретному обмежувачі написано мало. Немає зв’язку між главами – це просто енциклопедія людських «тарганів» в контексті офісної роботи. І самий головний недолік: те, ЯК користуватися книгою, докладно описано аж у додатку №3, в кінці книги. Я, тільки прочитавши книгу, дізнався, як їй користуватися більш раціонально.

Резюме: це відмінний варіант «книга в офіс» або «в бібліотеку HR-a». Там її енциклопедичний, що охоплює всі пастки підхід, буде найбільш затребуваний. Ще, це непоганий подарунок офісному самураю на старті кар’єри. Думаю, книга стане в нагоді і керівнику для правильної діагностики» бар’єрів в голові підлеглих. Тим, хто свої обмежувачі досліджує давно, а керувати іншими людьми поки не планує, читання книги буде помірно корисним.

Денис Куклін.