Майлз Дауні — коуч у всіх сенсах цього слова. Він навчив сотні людей грі в гольф, хоча сам в нього не грає, і щодня допомагає керівникам і компаніям знаходити правильні рішення, не будучи при цьому бізнес-консультантом, а значить — не втручаючись в їх роботу. Його секретною зброєю є вміння уважно слухати співрозмовника і допомагати йому самостійно знаходити правильні рішення в бізнесі.

Аналогії зі спортивною термінологією в коучингу цілком доречні. Термін «внутрішня гра» є для бізнес-тренера Майлза Дауні, автора книги «Ефективний коучинг» і директора Лондонської школи коучингу, ключовим.

Бізнес-коуч — це людина, від якого, як і в спорті, чекають допомоги в мобілізації ресурсів для досягнення поставленої мети. Змусити кожного працівника повірити у свої сили, досягти вершини своїх можливостей і таким чином вивести організацію на якісно новий рівень — такі основні завдання професійного бізнес-тренера.

«Ефективний коучинг» — це книга про інноваційні підходи до використання коучингу в бізнесі і організаційному розвитку в контексті конкретних робочих ситуацій. Книга рясніє діалогами, які автор використовує як ілюстрації власних тез. Невеликі діалоги-кейси вбудовані практично в кожну з глав. З їх допомогою Дауні розкриває основні положення своєї теорії.

Подолання стереотипів і страхів, на думку автора, найкраще сприяє недирективний коучинг. Підхід, який реалізує Дауні, полягає в наступному. Ви не направляєте людини і не даєте йому поради, а спостерігаєте за ними, задаючи питання, приводьте до правильного рішення. Співрозмовник проходить власний шлях помилок. Завдання бізнес-тренера — допомогти скоротити цей шлях.

Концепція недирективного коучингу використовується сьогодні в багатьох компаніях світу. Вона являє собою набір методик, спрямованих на розвиток особистості. Дауні переконаний, що щодня людям, які хочуть зосередитися на вирішенні важливих питань, що заважають внутрішні стереотипи і комплекси — страх перед критикою колег, відсутність віри у власні сили і багато іншого. Відшукавши шлях вирішення проблеми самостійно, люди забувають про стереотипи і знаходять впевненість. Іноді це єдине, що відокремлює менеджера від поставленої мети.

Майлза Дауні називають «одним з видатних представників англо-американської тренінгової школи». Мабуть, це дійсно так, якщо врахувати, що він є засновником і ідеологом течії в коучингу, яке стає все більш популярним. Критика директивного підходу, хоча і містить безліч застережень про корисність цієї методики при певних обставинах, виглядає переконливо. На думку Майлза Дауні, директивний підхід, на відміну від вільного від директив коучингу, має «вбудоване» обмеження: коуч має знати відповідь, або вміти його знайти. Недирективний коучинг може запропонувати нескінченну кількість варіантів. Справедливість тези про те, що здатність до навчання — запорука виживання організації, сьогодні вже ні в кого не викликає сумніву. Автор стверджує, що досягти результатів в бізнесі шляхом навчання і розвитку співробітників в процесі роботи набагато більш цінне як для самих працівників, так і для менеджерів, коуча і всієї організації.

Переконаний у необхідності доповнення коучингом професійного менеджменту, Майлз Дауні розробив систему прийомів, навичок і умінь, з успіхом застосовуються в організаціях різних галузей. Технології та схеми, придумані цим бізнес-тренером, можуть використовувати лінійні менеджери, керівники і фахівці з управління персоналом у своїй повсякденній роботі. Самі того не усвідомлюючи, багато вже їх застосовують.

Замовити книгу «Ефективний коучинг. Уроки тренера коучів»

Рецензія в журналі «Секрет фірми», автор — Олександра Чугунова, www.sf-online.ru