Дорогі друзі, раді розповісти Вам нових проектах компанії Microsoft, в яких ми виступаємо в якості партнера.

По-перше, ми пропонуємо Вам ненадовго відволіктися від повсякденних справ і взяти участь у новій акції «Прицілься на нове життя».

Для цього потрібно бути зареєстрованим в Facebook. В рамках акції Ви можете скористатися Генератором цілей, який допоможе Вам швидко і весело визначити серйозні цілі і плани на новий рік. Крім того, поділившись своїми цілями з друзями, Ви зможете виграти подарунки, які допоможуть Вам працювати ефективніше і підвищити рівень своїх знань у професійній сфері: коробку Office 2010 з книгою рад в подарунковій упаковці; скринька «Особиста ефективність» або бізнес-книги від kniga.biz.ua.

Також ми пропонуємо Вам підвищити свою особисту ефективність, завантаживши спеціальні шаблони для Microsoft Office, розроблені на основі книг видавництва «Манн, Іванов, Фербер». Зробити це можна прямо на сторінці Microsoft Україна в Facebook.

Це ще не все. У нас гарні новини для знавців програмного забезпечення Microsoft Office! Всім, у кого є сертифікат Office Guru, і тим, хто тільки збирається пройти тест, ми подаруємо подарунковий купон номіналом 50 гривень на придбання книжок у нашому магазині. Поєднайте приємне з корисним!

Kniga.biz.ua і Microsoft бажає вам продуктивного року! Сподіваємося, що 2012 рік для вас пройде під знаком ефективності.