Зовсім недавно у нас пройшла акція спеціальних цін на книжки видавництва «Манн, Іванов і Фербер». Ми попросили кількох наших постійних та нових клієнтів розповісти про тих книгах, які вони обрали.

Чому вибрали саме ці книги для поповнення бібліотеки і які очікування від майбутнього читання.

Дмитро Суслов, директор українського і білоруського офісів компанії «1С-Бітрікс»

Наш постійний клієнт і партнер. Розділ «Бібліотека» в особистому блозі Дмитра.

На цей раз замовлення для українського офісу «1С-Бітрікс» складався з 4 книг.

«Експрес-маркетинг» (Олександр Левітас)
Олександр Левітас вважається визнаним майстром партизанського маркетингу, тому мене зацікавила його нова книга.

«Мистецтво проведення заходів. Бесіди майстрів Бу і Шу» (Олександр Шумович, Олексій Берлов)
Ми постійно проводимо семінари і конференції різного масштабу і нова книга, присвячена управлінню організацією заходів виявиться дуже до речі як для нових, так і для досвідчених співробітників нашої компанії.

«Літературний марафон. Як написати книгу за 30 днів» (Кріс Бейті)
Майже кожен з нас — копірайтер і сценарист, тому нам точно стане в нагоді нове видання про те, як створювати тексти і писати книги.

Ну а «Scrum. Революційний метод управління проектами» була куплена тому, що я отримав величезне задоволення від її прочитання. Я був так захоплений самої методології Scrum, що негайно запровадив її для підготовки до нашої нової конференції.

Тригуб Катерина, менеджер з комунікацій Європейської Бізнес Асоціації

Наш постійний клієнт і партнер

Злом креативу

Я завжди вважала себе творчою людиною. Гуманітарний склад розуму дозволив з дитинства розвивати навички малювання, музичний слух і відчуття прекрасного. Все свідоме життя ці вміння давалися мені самі собою, ніби були закладені на генетичному рівні. Для роботи в сфері комунікацій і безлічі творчих хобі та інтересів, мені життєво необхідно постійно знаходити джерела натхнення. І чим різноманітніше і несподіваний будуть ці джерела, тим більше цікавий сам процес створення чогось нового, чи то креативне рішення поставленої задачі, або нова ідея для флористичної композиції. Саме тому мене зацікавило це посібник для вироблення корисної звички швидко і ефективно знаходити альтернативні варіанти і генерувати нестандартні ідеї як у професійній сфері, так і в зоні особистих інтересів. Впевнена, що природні задатки можна і обов’язкового потрібно розвивати. Вже не терпиться прочитати!

Кради як художник

Те саме відчуття, коли крадіжка не є злочин, а запозичення і компілювання чужих ідей, існуючих образів. Все, що коли-небудь бачив, читав, запам’ятав і що припало до душі, залишило слід і викликало захват! У сучасному світі з його шаленим ритмом здається, що винайти щось нове вже неможливо, а нове — лише добре забуте старе. Адже за великим рахунком так воно і є… Думаю, що саме про ці речі піде мова у книзі.

Вікторія Половинка, digital-маркетолог

Перший замовлення kniga.biz.ua

Важко сказати, чому у мене на столі лежать саме ці книги: я їх здебільшого купую інтуїтивно. Для мене гостро стояло питання про підбір персоналу та формування команди, підвищення власної ефективності, поглибленні в маркетинг, а ще пару книг я купила за особистим інтересам. Дана добірка, я вважаю, взагалі не потребує представлення – тут практично всі книги відносяться до must-read.

Спочатку я вибрала рази в три більше книг, ніж замовила за фактом. Мені довелося проводити ретельне сортування своїх бажань прочитати все і про все, і видаляти хоч у чомусь дублюють один-одного книги. Що стосується книг Міфу, то їх вибирати завжди легко, завдяки хорошим анотацій, можливості переглянути голову або уривок книги, і прийняти рішення про стиль написання і викладеної інформації; Акція на книги цього видавництва стала для мене приємним сюрпризом, але ніяк не вирішальним фактором. Завдяки їй я змогла придбати на кілька книг більше собі в задоволення. Читайте, розвивайтесь, і досягайте поставлених цілей!

Повна залученість. Надихайте, мотивуйте і розкривайте все краще у своїй команді

Эссенциализм. Шлях до простоти

Злом креативу. Як побачити те, що не бачать інші

Рисовий штурм і ще 21 спосіб мислити нестандартно

Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо

Втілення ідей. Як подолати розрив між баченням і реальністю

Як стати першокласним керівником. Правила залучення й утримання найкращих фахівців

Rework: Бізнес без забобонів

Фіолетова корова. Зробіть свій бізнес видатним!

Маркетингові війни. Ювілейне видання

7 навичок високоефективних людей