Пора визнати: на нас в останні 3-4 роки обрушився шквал книг по самовдосконаленню. Рівень їх абсолютно різний, як і рівень експертності авторів. Монографії по саморозвитку стали ще однією «зоною комфорту», чимось на зразок пригод сучасного графа Монте-Крісто: «дивись-но, який молодець, вирвався на волю після 20 років безцільного ув’язнення в офісі з нелюбимою роботою!». Тому й «Магія ранку» може стати пригодницьким романом, якщо ви не скористаєтеся нею правильно.

Що робити, коли досяг дна і почав його рити

На жаль, бажання змінити своє життя приходить тоді, коли в житті людини починаються важкі часи. Час криз — саме благодатне для змін, як не цинічно це звучить. Згадаймо того ж Дена Вальдшмидта, серйозно роздумує, щоб вибити собі мізки. Хел Элрод був дуже молодий, щасливий, у нього була перспективна робота і красуня-подружка, все життя було попереду, прикрашена квітами і веселками. Поки в його новеньку машину не влетів п’яний водій. Хела так скалічив в аварії, що він був мертвий 6 хвилин, пробув у комі кілька днів, прогнози лікарів були невтішні: він не зможе ходити, пам’ять може не відновитися. Але хлопець дивом повернувся до життя, хоч і відновлювався довгі місяці. Після нещасного випадку у нього було кілька дуже успішних років, які змінилися кризовим періодом. Послуги Хела як коуча виявилися не затребуваними, і з’явилися борги майже на півмільйона доларів.

Борги та фінансові проблеми виявилися для Элрода тим «дном», після якого рити далі було вже нічого. Як він сам сказав, після аварії він був оточений любов’ю і турботою близьких. Крім того, аварія сталася не з його вини. Про фінансові проблеми він нікому не говорив, все тримав у собі, йому було соромно і страшно. І депресія не змусила себе чекати. У Элрода не було ні сил, ні бажання підніматися щоранку з ліжка. А адже він вже успішно навчав інших людей як треба жити.

«Спробуй біг»,- порадив друг. І Гел спробував. Саме з ранкових пробіжок у нього вишикувалася дуже проста система, помогшая кардинально змінити його життя.

Чому ми такі пересічні

Власне, саме це питання так схвилював Хела. Чому більшість людей – такі посередності? Включаючи його самого, нас, всіх. Чому як коуч Хел виявився не особливо потрібен? З 100% лише 5% домагаються реального успіху. А решта 95%? Адже якщо запитати кожного з нас, ми всі хочемо щастя, любові, успіху, здоров’я. Ніхто не скаже «згоден на здоров’я на трієчку. Хворіти – це не так уже й погано» або « відносини можуть бути не дуже якими. Сварки і крики з дружиною (чоловіком) не псують моє життя». Що з нами відбувається? Де ми втрачаємо себе по дорозі? Що ми втрачаємо?

Щоб позбавитися від цієї пересічності, вам необхідна в житті чітка мета — будь-яка, за вашим вибором. Це може бути все, що знаходить відгук у вашій душі і надихає вас прокидатися кожен день і жити заради її досягнення. Цілі можуть змінюватися.

Поставивши перед собою мету вибратися з ями депресії і фінансової кризи, Хел задумався, звідки взяти зайву годину-дві на її досягнення? І розробив до болю просту систему «чудового ранку»: власного ритуалу, який дозволяє людині бути змінені та реалізовувати свої цілі і мрії.

Найпростіша система

Якщо ви чекаєте неймовірних одкровень і супер-від методів системи «Чудового ранку», то даремно. У ній не потрібно докладати жодних понад-зусиль, і жорстко виходити з зони комфорту, як, наприклад, в пекельній тижня «На межі» Еріка Ларссена. Просто потрібно встати раніше, причому будильник поставити подалі, почистити зуби, зробити зарядку, трохи зайнятися собою: помедитувати, помолитися, почитати, можна використовувати афірмації, візуалізації, письмові практики. Почитати книгу. І це все. Правда, правда. Ви розчаровані? Не варто. Хел зробив «чудовий ранок» під себе. Щоб йому було щоранку радісніше вставати з ліжка.

Паралельно своїми результатами він ділився на каналі YouTube. До свого здивування, передплатники починають реагувати позитивно на метод Хела, відео з позитивними відгуками розходяться по Штатам, і до Элроду знову повертається успіх.

Книга «Магія ранку» зібрала більше 1700 відгуків на Амазоні. При тому, повторимося, що нічого нового Гел не пропонує. Тільки прописні істини. Звідки такий ажіотаж? Справа в тому, що він дає покрокове керівництво ЯК саме перетворювати кілька ранкових годин в корисне, приємне час, здатне змінити ваше життя. Якісь «фішки» можуть спрацювати, якісь ні. Але читач розуміє, що практично всім лінь вставати з ліжка вранці, але він також отримує інструмент боротьби з лінню. Саме набір простих і зрозумілих технік і їх послідовність виконання так підкуповують в книзі «Магія ранку».

Тому, якщо ви маєте намір почати змінювати своє життя, книга Хела вам буде добрим і простим помічником.

Ви отримаєте можливість кожен день прокидатися більш енергійним і збройним планом і стратегією для того, щоб почати використовувати свій потенціал на повну потужність.

  • Шанс знизити рівень стресу;
  • Можливість внести ясність в існуючу ситуацію і завдяки цьому швидко подолати будь-які негаразди, труднощі або обмежують переконання, які стримують прогрес;
  • Перспектива поліпшити здоров’я в цілому, схуднути (за бажанням) і досягти найкращої фізичної форми за все життя;
  • Можливість підвищити продуктивність і здатність зберігати чіткий фокус на найголовніших пріоритетів.

Але головне – наявність мети. Навіщо це потрібно? Тому, якими б позитивними і нескладними для виконання не були поради Хела Элрода, якщо вам особисто не потрібно щось змінювати, вас все в принципі влаштовує, то ніяких змін можна не чекати. Навіть вранці. Навіть якщо ви – «жайворонок».