У своєму блозі наше улюблене видавництво «Манн, Іванов і Фербер» регулярно публікує збірки своїх кращих книг. На цей раз ми хочемо поділитися з вами ТОП-10 книг по саморозвитку від видавництва.

Отже, список:

Сам собі MBA

Цей «підручник» навчить найважливішим основам бізнес-практики. Книга доведе, що правильне самоосвіта деколи не поступається за якістю курсів MBA.

Сила волі

Книга написана на основі курсу щодо зміцнення сили волі викладача Стенфордського університету. Він упевнений: силу волі можна як тренувати м’язи. Чим частіше тренуєш, тим простіше використовувати.

Цілісна життя

Навчить вас ставити амбітні, досяжні і близькі цілі. Допоможе зосередитися на головному і відмовитися від другорядного. Ви отримаєте рецепти, як зробити це ефективніше.

Зроби себе сам

Поради для тих, хто хоче залишити свій слід. Як мінімум можна копіювати і починати власну справу. Як максимум — змінювати життя.

В цьому році я

Ця книга для всіх, хто хоче змінити свої звички, почати виконувати дані собі обіцянки і домогтися змін на краще в житті.

Стресостійкість

100 ефективних технік для збереження спокою. Професійний бізнес-психолог Шерон Мельник ділиться методикою, яка допомогла тисячам людей стати стресостійкими.

Вийди з зони комфорту

Книга № 1 по саморозвитку. Вона переведена на 40 мов. Куплено понад 1 200 000 примірників. Ця книга зробила Брайна Трейсі тим, хто він є зараз — зіркою і гуру для всіх, хто прагне до ефективності. Книга розповідає про те, як добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.

Психологія переконання

Це справжня енциклопедія переконання, ряд ефективних і етичних прийомів на всі випадки життя від автора світового бестселера «Психологія впливу». Ця книга розповість про психологічні прийоми, використання які допоможе вам на роботі і в спілкуванні з близькими людьми. Вивчаючи стратегії переконання з наукової точки зору, ви станете в рази ефективніше спілкуватися.

Як привести справи в порядок

Про те, як стати господарем свого життя. В основі методики — результат двадцятирічної праці автора. Серед російських менеджерів вона стала суперпопулярною ще до перекладу книги.

Парадокс перфекціоніста

Ця книга про те, що таке перфекціонізм і як подолати цю перешкоду на шляху до щасливого життя. Всі ми намагаємося виправдати власні надії і очікування оточуючих, намагаючись діяти бездоганно. Але саме це і заважає нам бути щасливими. Потрібно відмовитися від спроб все і завжди робити правильно і прийняти негативні емоції як частина нашого життя.

Джерело