Контент,маркетинг і рок-н-рол
Книга-муза для підкорення клієнтів в інтернеті

237 грн.

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без інтернету. Однак на одні сайти ми заглядаємо мимохідь, а інші нас не відпускають — ми додати сторінку в Закладки і повертаємося туди знову і знову. У чому ж причина? У захоплюючому контенті.

Продає контент
Як зв’язати контент-маркетинг, SEO та соціальні мережі в єдину систему

237 грн.

Згадайте свою останню покупку в інтернеті. Ви знайшли потрібний товар за допомогою пошукової системи? Або, може бути, скористалися рекомендацією друга в соціальній мережі? Кожну хвилину відправляється понад 690 тисяч запитів через Google і здійснюється майже стільки ж оновлень статусу в мережі Facebook. Світи пошукових систем і соціальних медіа практично злилися воєдино. Сьогодні, щоб досягти високих показників, компанії необхідно об’єднати в єдине ціле контент, пошукову оптимізацію та діяльність в соціальних медіа. Як це зробити? Відповідь на це питання ви знайдете в цій книзі.

Соціальні медіа — це маячня!
Одкровення маркетолога

237 грн.

Якщо вірити новоявленим експертів, інтернет-гуру, маркетологам і ЗМІ, то можна подумати, що соціальні медіа — друге пришестя месії. Вони здатні вивести ваші методи просування продукту і взаємодії з клієнтами на новий рівень і дати потужний поштовх вашому бізнесу. Соціальні медіа — це все для зростання бізнесу, стверджують маркетологи.

Управління контент-маркетингом
Практичне керівництво щодо створення лояльної аудиторії для вашого бізнесу

262 грн.

Книга відповідає на наступні питання: як грамотно визначити бізнес-мети і виділити ресурси на КМ, як вписати повноцінну функцію КМ в загальний маркетинг компанії, як оцінювати ефективність і налагодити звітність для різних рівнів керівництва.

Час діяти
Як зробити світ кращим, використовуючи силу соціальних медіа

221 грн.

В якому напрямку розвиватися сьогодні компаніям, коли на очах у всіх руйнується віджила філософія бездумного заробляння грошей, виставляючи напоказ злидні і розруху, коли споживачі чекають від брендів відповідальних і чесних кроків, коли соціальні медіа набувають неймовірну силу?
Книга Саймона Мэйнуоринга — це результат осмислення сучасних тенденцій, які вилилися в детально продуману програму дій.

Контент — це валюта
Як розробляти продає контент

300 грн.

Більшість компаній витрачають основну частину часу і бюджетів на те, щоб зробити свій сайт привабливим зовні і зручним у навігації. Але частіше всього того, чим буде наповнений сайт — контенту — вони приділяють мало уваги. Не розуміючи важливість контенту компанії розглядають свій сайт як щось, що потрібно якнайшвидше заповнити текстом і малюнками. І багато втрачають.