Запускаємо інновації
Ілюстрований путівник по методиці FORTH

Про те, як інновації та інноватори міняли світ, про безстрашних першовідкривачів: Колумб, Магеллан, Армстронга та інших те, чого ми можемо у них навчитися, які помилки вони робили і що зробили правильно, і про ті причини, за якими інновації та пошук нових ідей важливі в бізнесі і в житті.

Управління для тих, хто не любить керувати

 

Професійний успіх найчастіше означає, що рано чи пізно ви стаєте менеджером. Ви починаєте менше займатися своєю улюбленою справою і більше часу присвячуєте планування, мотивації і спілкування з підлеглими.

Розгорніть ваш корабель
Жорсткий менеджмент від капітана найкращої підводного човна США

 

Книга написана командиром атомного підводного ракетоносці Santa Fe, капітаном Девідом Марці. Коли його призначили керувати командою підводного човна, у Santa Fe були серйозні проблеми з дисципліною і виконанням бойових завдань. Човен вважалася «згубним місцем», де можна було легко занапастити офіцерську кар’єру

Подолання прірви
Як вивести технологічний продукт на масовий ринок

 

Автор стверджує, що ранній і основний ринок хай-тек-продуктів розділяє прірва, на подолання якої і повинні бути спрямовані всі сили високотехнологічного підприємства. Існування прірви зумовлено значними відмінностями між учасниками раннього ринку (технологічними ентузіастами і провидцями) і учасниками масового ринку (прагматиками).

Стратегія фокусування
Спеціалізація як конкурентна перевага

 

Стратегія фокусування — одна з ключових маркетингових стратегій. Вона передбачає форму розвитку бізнесу, що передбачає вибір одного сегмента в галузі та задоволення потреб цього сегмента з більшою ефективністю, ніж це можуть зробити конкуренти.

Бізнес-фітнес
Як підтримувати вашу компанію у хорошій формі

 

Ви знаєте, яке ваше нормальний тиск, чи не так? Яку вагу оптимальний для людини вашого віку і комплекції, вам теж напевно відомо. Можливо, ви до того ж регулярно проходьте обстеження, стежте за режимом харчування і займаєтеся спортом, щоб бути у формі. Бо хочете жити довго і щасливо. Автор цієї книги впевнений: здоров’я вашої компанії теж потребує уваги. А від того, наскільки ретельно ви його досліджуєте і наскільки методично підтримуєте, залежить тривалість і якість життя вашого бізнесу.

Правила Zappos
Технології видатної інтернет-компанії

Ця книга — маніфест, з якого ясно, як Zappos, піднісши на небувалу висоту стандарти обслуговування, створила абсолютно нову бізнес-модель, яка дозволила їй стати однією з найвизначніших сучасних інтернет-компаній.