Ми пишаємося тим, що самі читаємо ВСЕ нові бізнес-книги чи хоча б переглядаємо їх. Таким чином, ми «фільтруємо» новинки видавництв, а не виставляємо на продаж весь поспіль. Далеко не кожна нова книга удостоюється честі продаватися у нас. Ми приносимо користь нашим клієнтам не тільки тим, що пропонуємо їм максимально корисні книги, але й тим, що не продаємо макулатуру… принаймні, намагаємося цього не робити.

Так, наприклад, на kniga.biz.ua принципово не продаються книги з інвестицій Д. Аппеля:

Ефективні інвестиції. Як заробляти на зростанні і падінні акцій, інфляції, стрибки цін на нафту… і не тільки

Перемогти фінансовий ринок: як заробляти кожен квартал


Назви цих книг звучать привабливо, чи не правда? Тим не менш, придбати їх — це викинути на вітер гроші і час, т. к. їх поради розраховані на американців і ніяк не застосовні у нас. У нас для цього немає розвиненої інфраструктури фондового і товарно-сировинного (нафта, пшениця…) ринків.

У видавництві чудово це знали, але тим не менш, перевели ці книги і видали їх. А тепер намагаються «розводити» покупців у магазині, давши цим книгам «продають» назви. Наприклад, книга «Ефективні інвестиції. Як заробляти…» в оригіналі називається «Opportunity Investing». Різниця є? 🙂

Натомість книг Аппеля читачам цієї замітки ми порекомендуємо Савенок «Особисті фінанси. Самовчитель«.

Нагадуємо заодно, що приймати правильні рішення, обираючи літературу на нашому сайті, допомагають читацькі відгуки. І якщо ви будете такі люб’язні залишати на сайті свої відгуки про прочитані книжки, то це зробить послугу наступним за вами «поколінням» читачів. А від адміністрації kniga.biz.ua активні автори відгуків отримують знижки на наступні замовлення і навіть іноді книги в подарунок.