Всі учасники «Kyiv Marathon 2012» отримують знижку в розмірі 20% на книзі про спорт. Для отримання знижки необхідно вказати, в коментарях до замовлення, ваш номер учасника забігу «Kyiv Marathon 2012»!

1) Як риба у воді. Ефективні техніки плавання, доступні кожному.

Вам давно хотілося навчитися технічно плавати? Блиснути красивим кролем, брасом або батерфляєм? Ця книга написана для вас. Крок за кроком ви навчитеся довірятися воді, підкорятися її фізичним законам і використовувати їх. По мірі виконання вправ, запропонованих автором, ваші рухи поступово стануть економічними і відточеними — а з правильною технікою в підсумку прийде і швидкість.

2) Біг з Лидьярдом. Доступні методики оздоровчого бігу від великого тренера XX століття.

Книга про те, про те, як правильно бігати, зберігаючи і примножуючи своє здоров’я.У цій книзі викладена філософія бігу підтюпцем, як її розуміє сам Артур Лидьярд. З неї ви дізнаєтеся, навіщо бігати і як саме це слід робити; як загальмувати процеси старіння; які приблизні програми тренувань і принципи правильного харчування. А заодно ознайомитеся з історією зародження цього виду спорту і результатами досліджень.

3) Залізна людина є в кожному. Від крісла бізнес-класу до Ironman

Ця книга призначена для тих, хто колись займався спортом і хоче повернути себе до активного життя.Для тих, кому цікаво ставити собі високі цілі і досягати їх. Для тих, хто хоче зійти з наїждженої життєвої колії і впустити в своє життя щось нове і захоплююче.

4) Я тут, щоб перемогти

«Я тут, щоб перемогти» – ці слова вимовив мало кому відомий за межами Австралії спортсмен перед своїм першим гавайським Ironman. Ту гонку він програв, але від своїх слів не відступився. У підсумку він 12 разів став переможцем Ironman, в тому числі двічі на Гаваях.
У чому секрет його перемог, тільки у природних здібностях і неабияку працьовитість? Немає. У нього особлива мотивація (він поставив собі за мету зібрати величезну суму на боротьбу з раком, від якого померла його мати). У нього є певна система тренувань, частина якої викладена в книзі. У нього є група підтримки. Він аналізує можливості і настрій головних суперників і будує тактику виходячи з цього, дивним чином сплітаючи співробітництво і суперництво з ними. Шлях перемог Кріса не був гладким, але перераховані фактори дозволили йому дійти до вершин. Не можна сказати, що так може кожен. Але те, що керуючись принципами Кріса, можна поліпшити свої результати, навряд чи можна піддавати сумніву.

5) Біблія велосипедиста

Тут викладена методика занять велоспортом: принципи тренування, їх періодизація, правильне харчування, нарощування витривалості, розтяжка, відновлення, профілактика травм, інформація про виборі велосипеда і його підгонці, про спорядження та багато іншого.
Ця книга допоможе вам підготуватися до велосоревнованиям на різні дистанції. І навіть якщо ви не берете участі у змаганнях, то принаймні відточуючи техніку. Чітка структура, зрозумілі описи, ілюстрації та зручні таблиці контрольних даних допоможуть вам досягти найвищих результатів.

Для тих, хто вже займається велоспортом.
Для тих, хто збирається зайнятися ним.

6) Біблія триатлета

Тут викладена методика занять тріатлоном: принципи тренувань, правильне харчування, нарощування витривалості, розтяжка, відновлення, профілактика травм, інформація про спорядження і його підгонці… Ця книга допоможе вам підготуватися до змагань: спринт-триатлону, олімпійській дистанції, Half-Ironman, і, нарешті, повного Ironman. У ній враховані особливості підготовки різних груп спортсменів: від новачків до професіоналів.
При цьому вона дуже проста для сприйняття: чітка структура, зрозумілі описи, ілюстрації та зручні таблиці контрольних даних дозволять вам планомірно йти до вашої високої мети.

7) Майстерність їзди на маунтинбайке

Якщо вам не вистачає адреналіну в повсякденному житті, кращий спосіб отримати його — екстремальні види спорту.
З цієї книги ви дізнаєтеся, які бувають види маунтинбайку, як вибрати і підігнати під себе спорядження, як працювати з різними видами трас і перешкод, як вчасно позбавлятися від неправильних реакцій і звичок, як уникнути травм, як виконувати самі захоплюючі і складні трюки. Читайте і застосовуйте нові знання, і ви все частіше будете повторювати про себе: «Я зробив це!».

8) Повне Занурення. Як плавати краще, швидше і легше

Чи вмієте ви плавати? Не просто триматися на воді, а плисти як риби, не витрачаючи зайвих зусиль і при цьому швидко? Якщо ні, то саме час навчитися! Террі Лафлін багато років тренує спортсменів за власною методикою, яка називається Total Immersion. Люди, які освоїли її, вражають поєднанням повільних, плавних, економічних, безшумних рухів і швидкого переміщення у воді . Якщо ви до цих пір не отримували особливого задоволення від плавання, то тепер відчуєте справжню насолоду від кожного свого руху. А якщо ви готуєтеся до змагань на довгі дистанції або до гонки Ironman, ця книга повинна стати вашою настільною. Ну або лежати біля на борту.

9) Від 800 метрів до марафону

Це ґрунтовне посібник висвітлює безліч питань: базові принципи тренування, фізіологію бігу, способи вимірювання спортивної форми і інтенсивності тренувань. Ті, хто має намір брати участь у змаганнях, можуть скласти план тренувань на сезон, розподіливши навантаження по тижнях і днях і потім відслідковувати прогрес за бальною системою Деніелса. Причому однією теорією справа не обмежується: докладно описані види конкретних тренувань різних рівнів інтенсивності. А тим, хто бігає в оздоровчих цілях, книга стане в нагоді: в ній є цілий розділ, в якому описані диференційовані програми для людей різного ступеня підготовленості.