Normal 0 MicrosoftInternetExplorer4 Шановні читачі книг Айн Ренд!

На kniga.biz.ua з’явився блог — віртуальне співтовариство наших постійних читачів, а особливо тих, кому сподобалися книги «Атлант розправив плечі» і «Джерело«. Ці книги переконали мільйони людей у всьому світі прийняти філософію активної життєвої позиції і щось змінити на краще у своєму житті.

«Атлант розправив плечі» і «Джерело» — це, в певному сенсі, найбільш важливі книги, які ми продаємо. Хоча багато хто інші автори бізнес-літератури пропонують своїм читачам той же підхід до життя, що і Айн Ренд. Наприклад, про що пише у своїх книгах Роберт Кійосакі? Про те, як розбагатіти? Це поверхневе думку. Його книги — не просто про гроші, а про вибір життєвого шляху.

Тоді чому ж ми вважаємо найважливішими книгами саме «Атлант…» і «Джерело»? Тому що вони — максимально переконливі. Велику роль у цьому зіграла форма їх викладу. Це захоплюючі художні романи, що «упакована» філософська система автора, заснована на «моральності розумного егоїзму».

Ідеї Айн Ренд кілька не типові для нашої країни і співгромадян. Прочитавши її книги, ви переконаєтеся в цьому самі. Тому ми і робимо спробу залучити в цей блог «інакомислячих», які можуть спілкуватися, знайомитися і ефективно співпрацювати один з одним в різних проектах.

Отже, якщо ви є постійним читачем kniga.biz.ua, а тим більше, якщо вам сподобалися «Атлант…» і «Джерело», пропонуємо вам зробити наступне:

  • Передайте нашу кур’єру (по Києву) свою візитку, коли будете замовляти книги в наступний раз.
  • Ви можете також залишити інформацію про себе (контактні дані і чим ви займаєтеся) в коментарях до цього запису

Якщо вам сподобалися книги Айн Ренд, радимо також звернути увагу на наступні книги:

  • Гліб Архангельський «Тайм-драйв«
  • Том Пітерс «Перетвори себе бренд«

Щиро ваш,

колектив kniga.biz.ua