Спеціально для видавців, з якими ведемо переговори про поширення їх книг, ми вирішили опублікувати в блозі цю цитату з чудової книги «Як працювати 4 години на тиждень»:

Навіщо ж обмежувати бізнес? З кількох вагомих причин.

По-перше, чим більше конкуруючих продавців, тим коротше століття товару на ринку. [ ]

Картинка наступна: А продавець продає товар за рекомендованою в рекламі ціною 50 доларів, потім продавець Б продає його за 45 доларів, щоб скласти конкуренцію А потім продавець продає товар за 40 доларів, щоб конкурувати з А і Б. Ми не встигнемо отямитись, як всі вони перестануть отримувати прибуток від продажу вашого товару і замовлення припиняться. [Продавці переключаться на просування інших, більш прибуткових для них товарів] Покупці вже звикли до низькими цінами, незворотній процес. Товар помер, пора створювати новий. Саме з цієї причини безлічі компаній потрібні нові товари вже через місяць після початку продажу попередніх. Це вічний головний біль.

Протягом шести років я продавав одну добавку BrainQUICKEN (також пропоновану під назвою BodyQUICK) і зумів утриматися на певній величині прибутку, обмежуючи оптові продажі, особливо в Інтернеті, одним-двома великими покупцями, які могли замовляти товар у великих кількостях і погодилися не опускати ціну нижче рекламованої. Без таких заходів любителі знижок на аукціоні eBay і продавці-дилетанти швидко розорять вас.

По-друге, якщо ви пропонуєте комусь ексклюзивні права, чого більшість виробників прагне уникнути, це пропозиція повинна працювати на вас. Оскільки ви пропонуєте однієї компанії 100% продажів, можна домовитися про мінімальну знижку (дає вам максимальну прибуток), кращою маркетингової підтримки на майбутнє, прискорених платежах, а також обговорювати інші особливі умови.

P. S. Книга «Як працювати 4 години на тиждень» — відмінна!

Незважаючи на свою назву… Можливо, вона виявиться самої корисної бізнес-книгою 2009 року за рейтингом kniga.biz.ua. Її необхідно прочитати всім, хто пов’язаний з інтернет-бізнесом, або просто прагне створити собі потік пасивного доходу.