Якщо вас турбує проблема нестачі енергії на важливі, але нетермінові справи (наприклад, на впровадження прочитаних ідей), можливо, ця замітка допоможе вам.

Як знайти в собі сили «робити те, що необхідно, а не те, що легко»? Відповідь: потрібно зрозуміти свої цілі, щоб почати черпати натхнення з них.

Ми пропонуємо вам вивчити книгу С. Кові «Сім навичок високоефективних людей» або аудіокнигу.

І в процесі читання розробити свою місію, розписати свої ролі та цілі; розділити завдання на термінові, але важливі і всі інші.

Книга — приголомшлива. Намагатися її переказувати в цій замітці не те, що марно, а навіть шкідливо. Щоб не вийшло, як у старої-доброї радянської історії:

— І що люди знаходять в цьому Майкла Джексона? Ні слуху, ні голосу, хрипить, шепелявить…
— О, ви слухали Майкла Джексона?
— Ні, мені сусід наспівав дещо з його репертуару

Обміркувати свої цілі корисно, але цей метод швидких результатів не обіцяє. Купити книгу/аудіокнигу — це, звичайно, не проблема :). А ось ретельно прочитати і тим більше, зробити те, що пропонує автор, — на це потрібно час, наполегливість, чесність. Тих, хто все ж таки наважиться пройти цей шлях, запевняємо, що результати самоаналізу по С. Кові перевершать ваші очікування. У вас додасться енергії, сил, терпіння і життєрадісності, коли ви поставите собі мету, надихаючі вас «жити, любити, вчитися і залишити щось після себе».