Шкільний твір

А ви пам’ятаєте ваш перший твір «Як я провів літо?»

Я пам’ятаю своє. От як би воно могло виглядати і от як би я міг виправити помилки на місці вчителя (включіть картинки, будь ласка, а то без них зовсім погано читати)

Дорога Марія Іванівна. Літо я провів харашо шкода воно закончелось.

Ми з Матвієм вирішили заробити грошей на кампьютерные гри. Для цього я пішов до дядька Гриші і попросив у нього грошей. На ці гроші ми пішли в кіоск на розі і купили десять пачок мароженого. Ми з Матвієм хотіли продати це мароженое (як це пишеться блін) дітям у дворі, але воно патаяло і ми нічого не продали.(як правильно почати свій бізнес «Стартап без бюджету» )А дядько Гриша паругал мене і сказав що я повинен шукати якогось инвестара (хто це такий незнаю) (а ми знаємо — «Ангели, Дракони і Стерв’ятники )

Матвій сказав що ми дурні і потрібно заробляти гроші там, де їх багато. А де їх багато? Звичайно в ігрових автоматах. Я взяв грошей у мами ніби на жуйки (Матвію мама не дала) і пішли на автомати. Матвій сказав що знає що потрібно робити. Ми кинули гроші в автомат він задзвенів наші гроші з’їв і нічого не сталося. Краще б я купив собі кошеня.(А краще купи книжку «Не Втрать» ) З Матвієм більше не дружу.

Тато сказав що я вже не дитина а тінейджер і що він купить мені ролики як у Васьки (Тато, купіть синові «Сім навичок високоефективних тінейджерів!»)

Одного разу ми поїхали на пікнік на море. З нами поїхали дядько Гриша тітка валя і їхні друзі. Поки я купався і повернувся все найсмачніше поїли. Ніколи більше не буду їздити на пікнік і ділиться їжею (Про правильних пікніках — «Ніколи не їжте поодинці» ).

Мій старший брат Вася пішов працювати кур’єром і він щодня доставляє піцу на своєму мапеде (А міг би «Доставляти щастя» ).

Кішка катька почала дерти шпалери на розі. Я приклеїв туди наждак і кішці вже не подобалося там дерти. Мама сказала що я розумний. (Молодець, вмієш Мислити незаурядно» ) А ще у мене з’явилася подруга Олена вона живе в сусідньому дворі. Ми з нею пробавали целоватся мені не сподобалося. А Сергійко розповідав що це здорово напевно бреше (далі читання по темі — «Втрачаючи невинність» )

Ось таке літо!

Завтра ваші діти підуть в школу (а може — в інститут, а може — поки просто під стіл). І давно вже для нас з вами не дзвенить дзвінок на 1 вересня, але тепер вже ми збираємо наших чад, укладаючи їм розумні книжки в портфельчик з добрим напуттям на додачу.

Сьогодні хороший день, щоб і собі зібрати портфельчик з хорошими книжками на новий навчальний рік. І з нашим побажанням успіху в додачу!

А побажання таке:

1. Наберіть собі книжок на 350 грн та отримайте знижку 10%

2. А якщо зумієте набрати на 500 грн, то отримуйте від нас 15%

3. Ну а від 1000 грн сьогодні ми даємо цілих 18%

Щоб отримати знижку книжки потрібно вибирати з ретельно підготовленої нами добірки книг до 1 вересня (вона нижче). А якщо ви ризикнете накупити на 1000 грн і більше, то ми вам дамо обіцяну знижку на будь-які книги нашого асортименту

Підбірка в картинках

Підбірка текстом

1. Пробуй — вийде (Дуже класна новинка від Сету Годіна, почитати уривок)

2. Мистецтво мислити незаурядно

3. Procter & Gamble. Шлях до успіху

4. Ніколи не їжте в поодинці

5. Доставляючи щастя

6. 7 навичок високоефективних тінейджерів

7. Втрачаючи невинність

8. Не загуби. Про що промовчав Кійосакі

9. Стартап без бюджету

10. Ангели, дракони і стерв’ятники Новинка!

11 Ідеальний керівник

12. Нульові, або десять років божевілля

13. Google. Минуле, сьогодення, майбутнє

14. Корпоративні блоги

15. П’ятничний менеджер

16 Записки автоматизатора

17 Корпоративна релігія

18 Чому гордість важливіше грошей

Кажуть, ніби книги, куплені до першого вересня, приносять успіх у навчанні (бізнесі та особистому житті). Ніхто поки що цього, правда, не довів. Але ніхто не довів зворотного!

Успіхів вам і вашим дітям!

Антон Єрмоленко

Вічний учень

044 222 66 16

067 466 83 23

P. S. Новина для тих, хто вже закінчив школу.

20% знижки на участь Конференція «SEMCamp» — інтернет-просування продуктів і послуг на закордонні ринки.
Провідні фахівці SEO Росії та України 16 вересня 2011 року в Києві в БЦ«Парус»
промокод для отримання 20% знижки — KNIGABIZUA

Приєднуйтесь до нас у facebook!