Легко не буде
Як побудувати бізнес, коли запитань більше, ніж відповідей

Дуже багато люблять розмірковувати про те, як здорово мати свій бізнес. Одиниці говорять про те, що це дуже складно. Бен Хоровіц відноситься до останніх. Він об’єктивно аналізує проблеми, з якими щодня стикаються лідери, і пропонує рішення, засновані на його досвід з розвитку стартапів, управління ними, продаж, консультування та інвестування в стартапи.

До біса все! Берись і роби! (повна версія)

Річард Бренсон — легендарний британський підприємець, один з найбагатших людей планети, який заснував корпорації Virgin, яка сьогодні об’єднує під своїм брендом майже 400 компаній в самих різних сферах — від видавничої діяльності та авіаперевезень до космічного та підводного туризму.

Правила кращих CEO
Історія та принципи роботи восьми керівників успішних компаній

В основі книги — дослідження CEO, які при будь-яких обставин випереджали ринок не менш ніж на 20% в довгостроковій перспективі. Йдеться про публічних компаніях. Виділено вісім керівників і докладно розглянуто, що вони роблять інакше.

Ctrl Alt Delete
Перезавантажте свій бізнес і кар’єру, поки ще не пізно

Часи змінилися, і разом з ними змінився бізнес. Назавжди. У цьому можна звинувачувати технології, смартфони, планшети, соціальні мережі, інтернет-торгівлю і все що завгодно, але факт залишається фактом. Це вже не рай, але ще й не пекло. Мітч Джоел воліє називати це перехідний час чистилищем.

Дрібні ставки
Велику ідею не можна вигадати, але можна відкрити

Як же навчитися мислити нестандартно? Як змусити ідеї працювати на вас? Автор «Дрібних ставок» радить відмовити від масштабних проектів на користь невеликих експериментів. Менеджерам великих компаній здаються вартими тільки великі проекти. Однак успішні підприємці не використовують готові геніальні ідеї — вони створюють їх методом проб і помилок.

Нестримні
Інтенсив для майбутніх підприємців

Якщо ви не раз замислювалися про те, щоб стати підприємцем і відчуваєте в собі енергію, але так і не приступили до справи, ця книга для вас. Що змушує вас робити або не робити, починати нове або залишати все, як є? Це один із першорядних питань книги і ваш, тому що ви здатні досягти будь-яких цілей.

Почни
Врежь страху по обличчю, перестань бути «нормальним» і займися чимось путнім

Ця книга про те, що ніколи не пізно відмовитися від розміреним і звичної, але досить прісної і нічим не видатної життя. Бути як всі не становить праці, адже при цьому не треба робити нічого особливого. Неординарний, яскравий шлях набагато складніший, тому що доводиться ризикувати, виходити із зони комфорту і кидати виклик собі і оточуючим.

Революційний продукт
Як створити і вивести на ринок

Що відрізняє успішного бізнесмена від посередньої? Стратегічний план дій і постійний пошук нових ефективних проектів! Яка б не була мета — створити стартап-проект, розширити зону впливу компанії або визначитися в просторі інноваційних технологій, без знання креативних рішень, представлених у книзі самого знаменитого з євангелістів Apple Computer — Гая Кавасакі, точно не обійтися.