Під модним нині словом нетворкінг ховається ціле мистецтво спілкування і побудови правильних комунікацій. Завести нові знайомства можна на різних ярмарках, конференціях, спортивних турнірах і змаганнях, а також у соціальних мережах. У людному місці або на закритій вечірці ваше завдання полягає в тому, щоб максимально показати себе і запам’ятатися, при цьому не бути нав’язливим. Відчути цю тонку грань під силу далеко не кожному.

Команда Преображариум радить книги, які допоможуть вам розібратися в нетворкінг.

«Як говорити з ким завгодно і про що завгодно. Психологія успішного спілкування. Технології ефективних комунікацій» Автор: Лейл Лаундес

Успішні люди зі списку Forbes не відрізняються від інших надприродними здібностями. Найчастіше всі їх успіхи були досягнуті не завдяки особливим особистісним якостям, їх бізнес просували кілька вдалих знайомств. Набір лайфхаков – які допомагають ефективно вибудовувати комунікації – візитна картка лідера. Але чому ж багатьом не вдається знайти свої сильні сторони в спілкуванні і ефективно їх використовувати? Автор книги дає відповідь: ви самі винні в тому, що не хочете спілкуватися. На прикладі успішних кейсів людей ви дізнаєтеся, як розкрити свій потенціал і чому ж нетворкінг важливий і корисний

«Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Автор: Кейт Феррацци

Книга не тільки про те, як бути скрізь, збирати максимум контактів і знайомств, вміти користуватися ними. Спілкування не повинно бути з користі і розрахунку, пам’ятайте про взаємодопомогу, доброту, яких так не вистачає в сучасному світі. Не обмежуйте коло своїх інтересів і не позбавляйте себе доленосних зустрічей. Книга закликає всіх подолати глобальну проблему людства – самотність.

«Спілкування на результат. Як переконувати, продавати і домовлятися» Автор: А. Антипин, Олексій Рязанцев, Микола Іванов

Взаєморозуміння – важливий крок на шляху до довгим і міцним відносинам. Розібравшись в страхах та потреби інших, простіше вибудовувати комунікацію. На жаль, навіть незначні помилки у спілкуванні призводять до недовіри між вами і майбутнім партнером по бізнесу, клієнтом, інвестором. Допоможуть прості і зрозумілі правила, практика різних методів побудови і підтримки цікавої розмови.

«Невипадкові зв’язку. Нетворкінг як спосіб життя» Автор: Артур Салякаев

Успіх визначає наявність цінних соціальних зв’язків. Саме вони допомагають досягти професійних та особистісних цілей. Придбати цей важливий капітал допоможе нехитрий інструментарій нетворкінгу. У комунікаціях з ким-небудь важливо вміти починати і завершувати спілкування, визначати цінність контакту, аналізувати ефективність комунікації. А що щодо монетизації спілкування або побудови бізнесу на дружніх стосунках? Все можливо, головне, не плутати нетворкінг з цинізмом і правильно його використовувати для досягнення цілей.

«Кар’єра для інтровертів. Як завоювати авторитет і отримати заслужене підвищення» Автор: Ненсі Энковиц

Скільки разів ваші менш талановиті, але більш товариські колеги отримували незаслужене підвищення? Звичайно, хочеться, щоб хтось розгледів потенціал тихого, але старанно працюючого співробітника, побачив здібності і допоміг просуватися по кар’єрних сходах. Але, на жаль, ніхто не помітить такої людини, якщо він буде сидіти склавши руки і чекати ідеальний момент. Нетворкінг для інтровертів — цілком реальна практика, за допомогою якої можна підкреслити свої сильні сторони і відпрацювати навички, які зроблять вас більш помітними.

«Як розмовляти з ким завгодно. Впевнене спілкування в будь-якій ситуації» Автор: Марк Роудз

Страхи і переживання – це перешкоди, які заважають відкривати нові горизонти і можливості спілкування. Особливо в складних ситуаціях важче впоратися своїм хвилюванням і острахом. Позбавлятися від цих почуттів можна і потрібно вчитися. Пам’ятайте про створення правильних презентацій, перспективні знайомства, цікаві теми для розмови. Вчіться приймати відмови, адже вони далеко не ознака неспроможності. Побільше впевненості в собі, а відпрацьована самопрезентація, навики спілкування з клієнтами, партнерами і, звичайно, нетворкінг допоможе в досягненні поставлених завдань.

Більше про нетворкінг ви дізнаєтесь під час заходу «Стратегія професійного розвитку» в Преображариум 29 жовтня.