Чим зайнятися першого січня, коли всі сплять? Здійсненням поставлених напередодні планів! Так, Новий рік вже настав і прийшла пора діяти. Але як не втратити святковий азарт і мотивувати себе на продуктивну роботу над собою? Допомогти вам зможе наша добірка: тут всі кращі мотиваційні книги і книги по саморозвитку. Вони надихнуть вас на здійснення всіх планів і мрій. Перевірено на собі!

Почніть рік правильно: виводите мотивацію на новий рівень

Проведіть перші дні року з користю: займіться нарешті тим, що давно планували — саморозвитком. Якщо плани на майбутнє вже давно написані, але приступити до їх виконання все ще не вистачає сил – натхнення завжди можна знайти в правильних книгах.


ЗАМОВИТИ

Номер 1. Як стати кращим в тому, що ти робиш

Автор: Ігор Манн

Ми чомусь впевнені, що ви поставили собі за мету стати краще в 2018 році. Можливо навіть, стати номером один. Це відмінна мета, але її досягнення потребує величезних часових, моральних, фізичних витрат. До такого досягнення треба підготуватися. І допоможе в цьому книга Ігоря Манна, в якій пропонуються не тільки поради по досягненню цілей, але і повноцінний чек-лист, який можна переформатувати під себе. Визначивши свої сильні і слабкі якості, навички, над якими потрібно попрацювати, методи, які допоможуть змінитися, ви перетворите мрію про успіх у чіткий покроковий план.

Драйв. Дивовижна правда про ті, що нас мотивує

Автор: Деніел Пінк

Що вас по-справжньому мотивує? Думаєте, гроші? Багато хто так вважають і дійсно працюють заради грошей. Адже саме ці папірці дозволяють здійснювати мрії, так? А ось і не так. Деніел Пінк в провокаційній манері руйнує усталений стереотип, що досягнення цілей заради винагороди працює. Гроші, це, звичайно, важливо, але людині також потрібно відчувати свою значимість, постійний розвиток. Бути незалежним не тільки у фінансовому, але і моральному плані. В цьому і полягає мотивація співробітника 21 століття. Як її правильно вибудувати і налаштувати себе на досягнення результату, що приносить не тільки користь, а й радість — написано в цій книзі.


ЗАМОВИТИ

ЗАМОВИТИ

До біса все! Берись і роби!

Автор: Річард Бренсон

Незважаючи на те, що Річарду Бренсону в наступному році виповнюється 68 років, він досі носить знання «поганого хлопчиська» у світі бізнесу. Звиклий все життя отримувати те, що йому потрібно, і йти до своїх цілей, незважаючи на забобони, Бренсон не боїться ділитися своїми секретами з публікою. Не важливо, чи є у вас можливості, знання для втілення своєї мрії. Для початку вистачить одного лише бажання і кількох правил життя Бренсона, щоб почати отримувати бажане. Шалено оптимістична і весела книга, читання якої — вже саме по собі задоволення. Не кажучи вже про потужний мотиваційному заряді, який вона несе.

Будь кращою версією себе. Як звичайні люди стають видатними

Автор: Ден Вальдшмидт

Уявіть, якщо вам скажуть, що всі ваші уявлення про успіх — це буллшит. Що, навчившись ставити цілі, старанно працюючи і проявляючи наполегливість, ви нічого не доб’єтеся. І що успіх — це не те, що ви робите, а те, що ви з себе представляєте. Ось це все описано в книзі Дена Вальдшмидта, а ще підкріплено історіями реальних людей, які вчасно зрозуміли, в чому полягає успіх і досягли його. Як виявилося, все набагато простіше, ніж нам говорили в школі!


ЗАМОВИТИ

ЗАМОВИТИ

7 навичок високоефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості

Автор: Стівен Кові

Щоб досягти всіх своїх цілей, для початку їх треба правильно поставити. У цій книзі Стівен Кові допомагає правильно розставити пріоритети і сформулювати один єдиний принцип, який буде визначати успіх ваших починань і результат, до якого ви прагнете. Навчившись правильно оцінювати результат своїх дій, ви зможете підвищити свою ефективність в рази. Так, це вимагає часу, але у вас буде книга, яка в будь-який момент вкаже, куди йти далі і на що звертати увагу.

Почни. Врежь страху по обличчю, перестань бути «нормальним» і займися чимось путнім

Автор: Джон Ейкафф

Відомий блогер Джон Ейкафф міг би стати прототипом легендарного Уолтера Мітті. Як і герою фільму, одного разу йому набридла розмірене, нічим не примітне життя і він вирішив змінити все. У книзі зібрані практичні рекомендації, які допомогли самому Эйкаффу: як почати зміни, чому треба вчитися, як довго доведеться відточувати майстерність і коли, нарешті, можна буде бачити ефект — все розказано гранично чесно, і це дуже мотивує почати діяти прямо зараз.


ЗАМОВИТИ

ЗАМОВИТИ

Думай і багатій

Автор: Наполеон Хілл

Двадцять років життя Наполеон Хілл присвятив вивченню біографій сотні найбагатших і найвпливовіших людей світу, щоб вивести одну єдину формулу успіху. Формулою обмежитися не вдалося, зате автор сформував цілу філософію багатства, яка викладена в цій книзі. До речі, саме у виданні «Наш формат» до книги додали ще й ціле керівництво до дії: практичні завдання та інструкції їх виконання допоможуть перевірити ефективність теорій Хілла вже в процесі читання.

Вийди із зони комфорту. Зміни своє життя

Автор: Брайан Трейси

Ця книга роками перебуває на першому місці у всіляких рейтингах літератури по саморозвитку. Вона принесла своєму авторові світовий успіх, а мільйонам людей допомогла знайти в собі сили для здійснення задуманого, навчитися вибудовувати пріоритети та планувати свій день, завжди отримувати максимум від робочого дня, не убиваючись при цьому морально. Можемо з упевненістю сказати, що якщо ви вперше шукаєте книги для мотивації, то починати треба саме з цього.


ЗАМОВИТИ

ЗАМОВИТИ

Мріяти не шкідливо. Як отримати те, чого справді хочеш

Автор: Енн Готліб, Барбара Шер

Легендарний збірка історій реальних людей, які не побоялися мріяти і прийшли до своєї мети. Як офіціантки перетворитися в пілота? З водія вантажівки — успішного фермера? З редактора на зарплаті — у власника книжкового магазину? Як зробити мрію реальністю? Прості і людяні методики Барбари Шер допомогли мільйонам людей втілити свої мрії (нам теж!). Вони допоможуть і вам.

Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути

Автор: Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер

Всі ми точно знаємо, як стати ідеальною людиною, що для цього треба робити і скільки разів повторити. Але чомусь ми не робимо того, що знаємо. Замість того, щоб вийти на пробіжку, дивимося відео на ютубі, замість читання книги витрачаємо час на проходження нового рівня гри. Переключитися на щось корисне, але більш складне — неймовірно складно. Нас завжди переслідують тригери, які так і шепочуть: подивися ще цей ролик, з’їж печеньку, але не роби того, що по-справжньому важливо. Не напружуйся. У цій книзі даються ефективні методики, як все-таки змусити себе напружуватися для досягнення цілей і ввести це в звичку. А це один з найбільш корисних навичок, які можна розвинути в новому році.


ЗАМОВИТИ

Ось така вийшла добірка. Мотивації тут вистачить не на один рік, але не варто забувати: мало просто прочитати книгу. Треба робити те, що в ній написано, і результат не змусить себе чекати. Успіхів вам у Новому році!

Ще збірки

Бізнес-книги в подарунок

ЧИТАТИ підбірку

Книги, що змінюють свідомість

ЧИТАТИ підбірку

Книги українською мовою

ЧИТАТИ підбірку

Книги для чоловіків

ЧИТАТИ підбірку