Немає відбою від клієнтів
Проста і надійна система залучення клієнтів, навіть якщо ви ненавидите продавати

Коли ви вирішуєте піти з роботи і розпочати свій бізнес, перша і основна проблема — де знайти клієнтів? Як вони дізнаються про вас? Як довести свій професіоналізм, щоб вам повірили? Як залучати лише тих клієнтів, з якими вам буде приємно працювати? І, нарешті, як зробити так, щоб від клієнтів не було відбою, навіть якщо ви терпіти не можете маркетинг і продажі? Відповіді ви знайдете в книзі Майкла Порту.

Майстер дзвінка
Як пояснювати, переконувати, продавати по телефону

Ми з повагою називаємо «майстром» того, хто добре робить свою справу. А хто ж з нас не майстер говорити по телефону?! Дивне запитання! Всі ми це вміємо. Але ж важливо не просто «дзвонити», а вміти спілкуватися, досягаючи поставлених цілей. Особливо якщо телефон — ваше знаряддя праці: ви продавець або менеджер.

Відділ продажу під ключ

Освоївши описані в книзі прийоми і методи, ви:
— зрозумієте, як провести аудит поточної ситуації і визначити точки докладання основних зусиль;
— навчитися вимірювати і відстежувати всі елементи процесу продажу, планувати зростання продажів і окреслювати правильні цілі в роботі;
— вбудуйте або удосконалите власну систему обліку показників, що сприяє збільшенню продажів;
— зрозумієте, як підвищити ефективність роботи з клієнтською базою, і освоїте методику багатокрокових продажів;
— навчитеся створювати ефективну, дієву рекламу і розумно розміщувати її;
— будете правильно мотивувати своїх співробітників і проводити їх навчання;
— дізнаєтеся про особливості, правила та оцінки ефективності інтернет-маркетингу.

Психологія успішних продажів
Керівництво для ефективних продавців

У цій книзі викладена цілісна система прямих продажів, згорнутий в кілька десятків простих правил. Книга розповідає про те, як залучати покупців, завойовувати їхню довіру і в кінцевому рахунку продавати легше, приємніше і більше. Кожна глава ілюструє собою одне з 49 правил, виведених Сендлером з власного величезного досвіду і підкріплені дослідженнями психологів. Ці правила охоплюють практично всі сторони процесу переконання покупця.

Майстри продажу
8 перевірених стратегій від кращих продавців світу

Ви дізнаєтеся про восьми стратегіях, сформульованих автором на основі вивчення досвіду компаній зі списку Fortune 500, які регулярно випереджають середньогалузеві показники і перевершують всі прогнози, демонструючи небувале зростання. Ці стратегії універсальні і застосовуються усіма фахівцями вищого класу.

Інші продажу

У цій книзі Олександр Деревицький вчить продажу як виду бойових мистецтв. Вона написана для продавців, які вже навчилися продавати, люблять цю справу і хочуть рости далі. Вона написана для продавців, які люблять вигадувати щось своє на основі авторських ідей, а тепер хочуть навчитися вмінню приємно відрізнятися від інших.

Персоналізація продажів
Як знайти шлях до серця кожного клієнта

Ця книга про продажі! Вона увібрала в себе всі раніше зроблене: основи агентської роботи, абетку продажів, вміння знаходити час на роздуми, вміння шукати самого себе і, найголовніше, вміння цілитися в персону цілком конкретного співрозмовника, — то є справжнє мистецтво продажів.