Великі дані
Революція, яка змінить те, як ми живемо, працюємо і мислимо

Це перша велика книга про прийдешнє революційному явищі, рівнозначному інтернету або, може, навіть друкарського верстата. Ця книга про нову науку, здатною передбачати майбутнє на основі швидкої обробки величезних масивів інформації і миттєвого їх аналізу. Вона може конвертувати безліч явищ — від вартості авіаквитків до тексту мільйонів книг — у форму, доступну для пошуку, і з допомогою зростаючої обчислювальної потужності здійснювати небачені раніше відкриття і прогнози.

Маркетинг, заснований на даних
15 ключових показників, які повинен знати кожен

Сьогодні витрати на маркетинг — це перша стаття, яку урізають в бюджеті компаній. Більшість керівників просто не бачать зв’язку між вкладеннями в маркетингові проекти та загальним доходом. Щоб довести ефективність своєї діяльності, маркетологам часто потрібні конкретні цифри. Але де їх взяти? Марк Джеффрі детально пояснює, як виміряти ефективність маркетингу і пропонує для цього скористатися 15 ключовими показниками.

Приборкання великих даних
Як отримувати знання з масивів інформації за допомогою глибокої аналітики

Автор цієї книги зрозумілим неспеціалісту мовою розповідає про те, що таке великі дані, як вони змінюють світ і що потрібно робити, щоб підвищити рівень аналітики в своїй організації і приймати виважені рішення, засновані на інформації.

Ключові цифри
Як заробити більше, використовуючи дані, які у вас вже є

Це книга про те, як:

— виявляти найбільш цінних клієнтів;
— ефективно розподіляти маркетингові ресурси;
— розуміти, що буде робити чоловік, який прийшов на ваш сайт;
— передбачати, які продукти або послуги клієнти захочуть в майбутньому.

Про що говорять цифри
Як розуміти та використовувати дані

Неважливо, чим ви цікавитеся, у якій сфері ви працюєте і яких розмірів ваша компанія – цифри і аналітика сьогодні всюди, і всім доводиться мати з ними справу. Щоб приймати ефективні рішення, треба вміти аналізувати дані і отримувати з них сенс. У цьому вам допоможе дана книга, яка в доступній формі пояснює, як: формулювати гіпотези та перевіряти їх на підставі даних; інтерпретувати і формулювати результати аналізу.

Інтернет-маркетинг по науці
Що, де і коли робити для отримання максимального ефекту

Ця книга містить рекомендації і методи, засновані на наукових дослідженнях, експериментах, опитуваннях споживачів і статистики. Автор використовує знання з математики, соціальної психології, меметики та інших наук і пояснює, чому і, що ще важливіше, яким чином слід адаптувати для досягнення максимальних результатів свої стратегії інтернет-маркетингу: ведення блогу, присутність у соцмережах, поштовий маркетинг і вебінари.

Цифровий банк

Як створити цифровий банк або стати їм

Це захоплююча книга про переваги, проблеми та нові можливості цифрового банку. У що перетвориться світ, коли всі банки перейдуть у режим 2.0 і будуть доступні для грошових операцій цілодобово з будь-якого куточка світу?